1/10

Apartament

Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης

Νεα καλλικρατεια, 63080 Nea Kalikratia, GrèciaVeure mapa

Apartament 2 Habitacions 4 persones Grècia
★ 1,0/101,0 Puntuació dels hostes 1 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 4 persones
✓ 55 Serveis Serveis i equipament
Habitacions familiars
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament
Barbacoa

Sobre l’allotjament

La teva estada a Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης

A Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης a Nea Kalikratia, els hostes disposen de aire condicionat. La platja «Kampos Beach» és a 500 m de l'allotjament.

L'allotjament ofereix connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament i aparcament privat gratuït a l'establiment. Els hostes tenen a la seva disposició equipament per fer barbacoes.

L'aeroport «Thessaloniki » és a 27 km de l'allotjament.

L'entrada es pot fer entre les 15:00 i les 18:00, i l'hora límit de sortida és a les 11:00.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης ofereix un apartament de 60 m² amb 2 dormitoris i capacitat per a un màxim de 4 persones. La distribució dels llits inclou 2 llits dobles. L’espai exterior inclou un balcó. A l’apartament es pot gaudir de vistes al jardí. Per a més comoditat, hi ha calefacció. Els hostes disposen, a més, de una rentadora.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 2 Habitacions — 60 m²

  • 4 persones
  • 2 dormitoris
  • 60 m²

Habitació 1 - 1 llit doble, Habitació 2 - 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Vistes al jardí
  • Minibar
  • Fins a 4 persones
  • Superfície: 60 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–18:00

Sortida

08:00–11:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. L’allotjament està gestionat per un particular.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
alemany grec anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El lloc de culte «Ναός Αγίου Τρύφωνα» es troba a 1,7 km.

  • La platja «Παραλία Νέας Καλλικράτειας» és a 3,0 km.

  • L’aeroport «Διεθνής Κρατικός Αερολιμένας Θεσσαλονίκης "Μακεδονία"» es troba a una distància de 22,5 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Ναός Αγίου Τρύφωνα lloc de culte
    1,7 km
    aprox. 30 min a peu
  • Μετόχι Αγίας Αναστασίας castell
    10,9 km
  • Ανθρωπολογικό Μουσείο Σπήλαιο Πετραλώνων museu
    12,6 km
  • Petralona cave lloc d’interès
    12,7 km
  • Cape Epanomi mirador
    13,6 km
  • Ανοιχτό Θέατρο Νέας Τρίγλιας teatre
    14,3 km
  • Ι.Ν. Αγίου Αθανασίου lloc de culte
    15,2 km
  • Θεατρικό Εργαστήρι Σουρωτής teatre
    17,3 km
  • Πύργος Ζωγράφου castell
    19,1 km

Natura

  • Παραλία Νέας Καλλικράτειας platja
    3,0 km
  • Παραλία Γυμνιστών Μυκονιάτικα platja
    5,1 km
  • παραλία Ανθούπολης platja
    6,2 km
  • Παραλία Βεργιάς platja
    8,4 km
  • Akti Siamo platja
    11,1 km
  • Ποταμός platja
    11,5 km
  • Λιμνοθάλασσα Επανομής (Τσαΐρη) espai protegit
    12,9 km
  • Παραλία Πλάγια-Φλογητά platja
    17,0 km

Transport públic

  • Κ.Τ.Ε.Λ. Χαλκιδικής estació d’autobusos
    2,8 km
  • Nea Irakleia estació d’autobusos
    3,0 km

Aeroports

  • Διεθνής Κρατικός Αερολιμένας Θεσσαλονίκης "Μακεδονία" aeroport
    22,5 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Menjar i begudes

  • Barbacoa

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
1,0 / 10
Puntuació dels hostes 1 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης
Quines són les coordenades GPS de Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης?

Les coordenades GPS de Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης són 40.323773, 23.033942.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης?

L’entrada a Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 11:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης?

Les opcions d’habitació a Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης inclouen: Apartament 2 Habitacions.

Com puc contactar amb Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης?

Després de reservar a Μονοκατοικια Νεα καλλικρατεια χαλκιδικης, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Ανοιχτό Θέατρο Νέας Τρίγλιας»?

«Ανοιχτό Θέατρο Νέας Τρίγλιας» és a una distància de 14,3 km.

Descobreix Nea Kalikratia

Troba més allotjaments a Nea Kalikratia

Descobreix els allotjaments a Nea Kalikratia per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Nea Kalikratia