1/10

Vakantiehuis

Two - Uk43700

FY8 1PS Saint Annes on the Sea, Verenigd KoninkrijkKaart bekijken

Appartement met 1 Slaapkamer 2 personen Verenigd Koninkrijk
★ 10,0/1010,0 Voortreffelijk 1 beoordelingen Booking.com
▦ 11 Kameropties Voor 2 personen
✓ 66 Voorzieningen Voorzieningen en uitrusting
Gratis parkeergelegenheid
Verwarming

Over de accommodatie

Je verblijf bij Two - Uk43700

De vakantiewoning heeft 1 slaapkamer, een volledig uitgeruste keuken, en 1 badkamer. Deze vakantiewoning met 4 sterren biedt gratis privéparkeren en heeft ook gratis WiFi in de hele accommodatie.

Two - Uk43700 ligt in Saint Annes on the Sea, op minder dan 1 km van St Annes Beach, 5,8 km van Blackpool Pleasure Beach, en 8,2 km van Coral Island. Deze vakantiewoning ligt op 8,9 km van Blackpool Winter Gardens Theatre en 9,3 km van Winter Gardens Conference Centre.

Blackpool Tower ligt op 8,4 km van de vakantiewoning, en North Pier ligt 8,7 km verderop. Vliegveld Luchthaven Liverpool John Lennon ligt op 103 km afstand.

Kamers en voorzieningen

Het appartement heeft 1 slaapkamer en biedt plaats aan maximaal 2 personen. De bedindeling bestaat uit 1 superkingsize bed. In het appartement bestaat de badkameruitrusting onder meer uit een douche. Om maaltijden te bereiden, heeft de keuken een vaatwasser en keukengerei. De comfortvoorzieningen omvatten verwarming.

Meer tonen Minder tonen

Kamers

Kameropties

Vergelijk de beschikbare kamers en kies de optie die het beste bij uw verblijf past.

Appartement met 1 Slaapkamer

  • 2 personen
  • 1 slaapkamer

Slaapkamer 1 - 1 superkingsize bed

Hoogtepunten
  • Verwarming
  • Douche
  • Vaatwasser
  • Keuken
  • Keukengerei
  • Eigen ingang
  • Tv
  • Voor maximaal 2 personen

Praktische informatie voor je verblijf

Inchecken

Vanaf 15:00

Uitchecken

Tot 10:00

Minimumleeftijd voor inchecken

18 jaar

Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Kinderen en extra bedden

De minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.

Belangrijke informatie

Vrijgezellenfeesten en vergelijkbare feesten zijn niet toegestaan in deze accommodatie. Het volledige reserveringsbedrag moet voor aankomst worden betaald. De accommodatie stuurt een bevestiging met gedetailleerde betaalinformatie. Na volledige betaling ontvang je de accommodatiegegevens, waaronder het adres en de locatie om de sleutels op te halen, per e-mail.

Parkeren

Talen die het personeel spreekt
Deens Duits Engels Spaans Frans Kroatisch Italiaans Nederlands Noors Pools Zweeds

De omgeving

Wat ligt er in de buurt van “Two - Uk43700”?

Bezienswaardigheden, natuur en openbaar vervoer in de buurt van de accommodatie.

Een paar plekken in de buurt

  • Het theater “St Annes Urban Arts Studio” ligt op 310 m afstand. Te voet duurt het ongeveer 10 minuten.

  • Het beschermde natuurgebied “Lytham St Annes Local Nature Reserve” is 2,3 km hiervandaan.

  • Het treinstation “St Annes-on-the-Sea” ligt op een afstand van 370 m.

Bezienswaardigheden en andere plekken in de buurt

Bezienswaardigheden

  • St Annes Urban Arts Studio theater
    310 m
    ca. 10 min lopen
  • The Drive Methodist Church gebedsplaats
    370 m
    ca. 10 min lopen
  • Splash! waterpark
    520 m
    ca. 10 min lopen
  • Lifeboat Memorial gedenkplaats
    560 m
    ca. 10 min lopen
  • St Anne's Pier pier
    680 m
    ca. 15 min lopen
  • Funtastic Play pretpark
    2,1 km
    ca. 40 min lopen
  • Lytham Hall museum
    3,3 km
  • Blackpool Pleasure Beach pretpark
    4,9 km
  • Lytham Windmill museum
    4,9 km
  • Blackpool Zoo dierentuin
    7,3 km

Natuur

  • Lytham St Annes Local Nature Reserve beschermd natuurgebied
    2,3 km
    ca. 45 min lopen
  • George Bancroft Park park
    5,8 km
  • Stanley Park park
    7,1 km
  • Kingscote Park park
    8,2 km
  • Crossens Marsh beschermd natuurgebied
    8,8 km
  • RSPB Reserve Hesketh Out Marsh beschermd natuurgebied
    9,7 km
  • Longton Brickcroft Nature Reserve beschermd natuurgebied
    15,9 km
  • Martin Mere Wetland Centre beschermd natuurgebied
    18,0 km

Openbaar vervoer

  • St Annes-on-the-Sea treinstation
    370 m
    ca. 10 min lopen
  • Ansdell and Fairhaven treinstation
    2,3 km
    ca. 45 min lopen

Luchthavens

  • Blackpool Airport luchthaven
    2,5 km
  • Liverpool John Lennon Airport luchthaven
    47,6 km

Faciliteiten van de accommodatie

Volledige lijst van diensten en faciliteiten die bij de accommodatie beschikbaar zijn.

Parkeren

  • Gratis parkeergelegenheid

Overige

  • Verwarming
  • Niet-roken in gehele accommodatie

Veiligheid

  • Brandblussers
  • Rookmelder

Veiligheidsmaatregelen

  • EHBO-koffer aanwezig

Beoordeling

Wat gasten hier waarderen

Echte feedback van gasten die hier verbleven.

Lees alle beoordelingen
10,0 / 10
Voortreffelijk 1 beoordelingen Booking.com
Betrouwbare gastfeedback Onafhankelijke beoordelingslinks helpen gasten echte verblijfservaringen te vergelijken voordat ze boeken.
Deel je ervaring Je beoordeling helpt toekomstige reizigers met meer vertrouwen de juiste plek te kiezen.
Vragen en antwoorden - Two - Uk43700
Wat zijn de GPS-coördinaten van Two - Uk43700?

De GPS-coördinaten van Two - Uk43700 zijn 53.750506, -3.025731.

Is er gratis internet bij Two - Uk43700?

Ja. Two - Uk43700 biedt gasten gratis internet.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Two - Uk43700?

Ja. Two - Uk43700 biedt gasten gratis parkeergelegenheid.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Two - Uk43700?

Inchecken bij Two - Uk43700 kan vanaf 15:00 en uitchecken kan tot 10:00.

Welke kamertypes kan ik boeken bij Two - Uk43700?

Kameropties bij Two - Uk43700 zijn onder andere: Appartement met 1 Slaapkamer.

Hoe kan ik contact opnemen met Two - Uk43700?

Na je reservering bij Two - Uk43700 worden de contactgegevens van de host gedeeld zodat je rechtstreeks contact kunt opnemen met de accommodatie.

Welk museum ligt in de omgeving?

“Lytham Hall” ligt op 3,3 km afstand.

Hoe ver is “Liverpool John Lennon Airport” weg?

“Liverpool John Lennon Airport” ligt op een afstand van 47,6 km.

Ontdek Saint Annes on the Sea

Vind meer accommodaties in Saint Annes on the Sea

Ontdek accommodaties in Saint Annes on the Sea per type verblijf.

Bekijk alle accommodaties in Saint Annes on the Sea