1/10

Dom wakacyjny

Tropical Fun

33914 Cape Coral, Stany Zjednoczone AmerykiZobacz mapę

Domek z 3 sypialniami 8 osób Stany Zjednoczone Ameryki
▦ 11 Opcje pokoju Dla 8 osób
✓ 1515 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
☏ 24/724/7 Pomoc dla gości Jesteśmy do dyspozycji
odkryty basen
klimatyzacja
sprzęt do grillowania
udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
ogrzewanie

O obiekcie

Twój pobyt w Tropical Fun

W domu wakacyjnym zapewniono kilka sypialni (4), kuchnię z lodówką i zmywarką, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkową oraz kilka łazienek (2). W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.

Obiekt Tropical Fun położony jest w miejscowości Cape Coral i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Izba handlowa Sanibel & Captiva Islands Chamber of Commerce – 26 km, Sanibel Lighthouse – 30 km. Na miejscu znajduje się patio i odkryty basen.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Bailey Matthews Shell Museum – 33 km, Silverspot Cinema – 48 km. Lotnisko Lotnisko Southwest Florida znajduje się 27 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Dom wakacyjny w obiekcie Tropical Fun oferuje 163 m² przestrzeni i mieści do 8 osób. Do luksusowych udogodnień domu należy prywatny basen. W domu zapewniono ogrzewanie, do dyspozycji gości są kominek i biurko. Wyposażenie kuchni obejmuje płytę kuchenną, ekspres do kawy i piekarnik. Gościom udostępniono także pralkę i suszarkę bębnową.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Domek z 3 sypialniami — 163 m²

  • 8 osób
  • Sypialnia
  • 163 m²

Sypialnia - 1 łóżko typu super king-size, Sypialnia - 1 łóżko typu king-size

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • TV
  • TV satelitarna
  • TV kablowa
  • Biurko
  • Maksymalnie 8 osób
  • 163 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

Od 16:00

Wymeldowanie

Do 10:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

25 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Parking

Obiekt nie podał informacji o parkingu.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 25 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Ważne informacje

Przy zameldowaniu wymagane są dokument tożsamości ze zdjęciem i karta kredytowa. Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wiązać się z dodatkową opłatą. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Można skorzystać z pola na życzenia specjalne podczas rezerwacji lub z danych kontaktowych podanych w potwierdzeniu. W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki używane przez personel
czeski niemiecki angielski hiszpański francuski włoski niderlandzki portugalski

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Tropical Fun”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Punkt widokowy „The tower at Rotary Park” znajduje się 1,2 km od obiektu.

  • Obszar chroniony „Matlacha Pass National Wildlife Refuge” znajduje się w odległości 8,1 km.

  • Lotnisko „Southwest Florida International Airport” znajduje się 22,6 km stąd.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • The tower at Rotary Park punkt widokowy
    1,2 km
    około 25 min pieszo
  • Dolphin Key Resort molo
    2,2 km
    około 40 min pieszo
  • Bimini Gardens molo
    2,3 km
    około 40 min pieszo
  • Dolphin Key Resort molo
    2,7 km
  • Bella Vista molo
    2,8 km
  • Palm View Waters Condominium molo
    2,9 km
  • Palm View Waters Condominium molo
    3,1 km
  • Bella Vista molo
    3,2 km
  • Bella Vista molo
    3,3 km
  • Tribby Arts Center teatr
    5,8 km

Przyroda

  • Tarpon Point Marina marina
    2,7 km
  • Cape Coral Yacht Club marina
    3,5 km
  • Cape Coral Yacht club beach plaża
    3,5 km
  • Deep Lagoon Preserve obszar chroniony
    5,8 km
  • Matlacha Pass National Wildlife Refuge obszar chroniony
    8,1 km
  • Big Sister Key Preserve obszar chroniony
    10,0 km
  • Picnic Island Preserve obszar chroniony
    10,1 km
  • J.N. "Ding" Darling National Wildlife Refuge obszar chroniony
    16,9 km

Lotniska

  • Page Field lotnisko
    12,3 km
  • Southwest Florida International Airport lotnisko
    22,6 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Basen i odnowa biologiczna

  • odkryty basen
  • basen

Pozostałe udogodnienia

  • klimatyzacja
  • udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
  • ogrzewanie
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Posiłki i napoje

  • sprzęt do grillowania

Części wspólne

  • meble ogrodowe

Dystans społeczny

  • Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie

Bezpieczeństwo

  • gaśnice
  • czujniki dymu

Środki bezpieczeństwa

  • Apteczka pierwszej pomocy

Rekreacja

  • wędkowanie

Czystość i dezynfekcja

  • Pościel i ręczniki są prane zgodnie z wytycznymi władz lokalnych

Usługi sprzątania

  • pralnia

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Brak opinii o tym obiekcie.

Zobacz wszystkie opinie
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Tropical Fun
Jakie są współrzędne GPS obiektu Tropical Fun?

Współrzędne GPS obiektu Tropical Fun to 26.557469, -81.982052.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Tropical Fun?

Zameldowanie w obiekcie Tropical Fun rozpoczyna się o 16:00, a wymeldowanie jest możliwe do 10:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Tropical Fun?

W obiekcie Tropical Fun dostępne są następujące rodzaje pokoi: Domek z 3 sypialniami.

Jak skontaktować się z obiektem Tropical Fun?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Tropical Fun otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko jest do plaży?

„Cape Coral Yacht club beach” leży w odległości 3,5 km.

W jakiej odległości znajduje się „Dolphin Key Resort”?

„Dolphin Key Resort” znajduje się w odległości 2,2 km. Na dojście warto przeznaczyć około 40 minut.

Noclegi w: Cape Coral

Więcej noclegów w miejscowości Cape Coral

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Cape Coral