Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Triplex in Ksar Rimal sea view
Majoituspaikalla Triplex in Ksar Rimal sea view (Mʼdik) on yksityinen ranta-alue. Majoituspaikka tarjoaa ulkouima-altaan, ja allas on avoinna ympäri vuoden.
Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Majoituspaikassa on lastenallas. Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Asiakkailla on käytettävissään grillausvälineet ja terassi, ja tarjolla on myös puutarha.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 14:00 alkaen, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 12:00.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa loma-asunnossa on 120 m², ja makuuhuoneita on 2. Majoittua voi enintään 5 henkilöä. Vuoteina on 3 yhden hengen vuodetta ja 1 king size -vuode. Loma-asunnossa vieraiden käytössä on oma uima-allas. Loma-asunnossa kylpyhuoneen mukavuuksiin kuuluu suihku ja hiustenkuivaaja. Loma-asunnossa voi nauttia seuraavista näkymistä: merinäköala, vuoristonäkymä ja puutarhanäkymä.