1/10

Casa o xalet

Tranquility at Swiss

7829 Swiss Fairways Avenue, 34711 Clermont, Estats UnitsVeure mapa

Casa 3 Habitacions 8 persones Estats Units
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 8 persones
✓ 77 Serveis Serveis i equipament
☏ 24/724/7 Atenció als hostes Som aquí per ajudar
Piscina exterior
Aparcament a l'allotjament
Recepció 24 hores

Sobre l’allotjament

La teva estada a Tranquility at Swiss

Tranquility at Swiss a Clermont és una casa de vacances que posa a disposició dels hostes una piscina a l'aire lliure, i l'aigua està climatitzada. L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment.

Els hostes tenen a la seva disposició un servei de planxat i connexió Wi-Fi gratuïta.

L'aeroport «Orlando International » és a 61 km de l'allotjament.

La recepció és oberta les 24 hores, i el personal parla anglès.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

La casa de vacances té 222 m² i capacitat per a un màxim de 8 persones. La distribució inclou 3 dormitoris. Els dormitoris tenen 4 llits dobles i 2 llits extragrans.

Les comoditats de gamma alta per als hostes que s’allotgen a la casa de vacances inclouen una piscina privada i una banyera d’hidromassatge. El bany és privat i té una banyera, una dutxa i un assecador de cabells. A l’exterior hi ha un pati, una zona de menjador a l’aire lliure i mobles d’exterior.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Casa 3 Habitacions — 222 m²

  • 8 persones
  • 3 dormitoris
  • 222 m²

Habitació 1 - 4 llits dobles, Habitació 2 - 1 llit extragran

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Escriptori
  • Vistes a la piscina
  • Canals per cable
  • Fins a 8 persones
  • Superfície: 222 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 16:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

25 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 25 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

En fer el registre d’entrada es requereixen un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit. Les peticions especials estan subjectes a disponibilitat i poden comportar càrrecs addicionals. No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Tranquility at Swiss»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • L’espai protegit «Lake Hiawatha Preserve» es troba a una distància de 5,4 km.

  • L’aeroport «Orlando Executive Airport» es troba a 48,3 km.

  • El museu «The Presidents Hall of Fame» es troba a 8,4 km de l’allotjament.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • The Presidents Hall of Fame museu
    8,4 km
  • Citrus Tower lloc d’interès
    8,5 km
  • Green Mountain Overlook mirador
    16,6 km
  • Boardwalk Trail moll
    18,2 km

Natura

  • Lake David Park parc
    3,9 km
  • Lake Hiawatha Preserve espai protegit
    5,4 km
  • Crooked River Preserve espai protegit
    8,4 km
  • Lake Louisa State Park espai protegit
    13,0 km
  • Green Swamp Wilderness Preserve espai protegit
    13,4 km
  • Ferndale Preserve espai protegit
    16,1 km
  • Oakland Nature Preserve espai protegit
    18,0 km
  • Hilochee Wildlife Management Area espai protegit
    18,0 km

Aeroports

  • Leesburg International Airport aeroport
    31,9 km
  • Orlando Executive Airport aeroport
    48,3 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Piscina exterior
  • Piscina
  • Piscina climatitzada

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Serveis de recepció

  • Recepció 24 hores

Altres

  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Serveis de neteja

  • Servei de planxa

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Les opinions apareixeran quan estiguin disponibles

Llegeix totes les opinions
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Tranquility at Swiss
Quines són les coordenades GPS de Tranquility at Swiss?

Les coordenades GPS de Tranquility at Swiss són 28.538252, -81.825073.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Tranquility at Swiss?

L’entrada a Tranquility at Swiss comença a les 16:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Tranquility at Swiss?

Les opcions d’habitació a Tranquility at Swiss inclouen: Casa 3 Habitacions.

Com puc contactar amb Tranquility at Swiss?

Després de reservar a Tranquility at Swiss, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Green Mountain Overlook»?

«Green Mountain Overlook» és a una distància de 16,6 km.

Descobreix Clermont

Troba més allotjaments a Clermont

Descobreix els allotjaments a Clermont per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Clermont