Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Tranquility by the Sea
Majoituspaikalla Tranquility by the Sea (Vieques) on yksityinen ranta-alue. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoituspaikka tarjoaa ilmastoinnin ja maksuttoman Wi-Fi-yhteyden koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään aurinkoterassi ja grillausvälineet, ja tarjolla on myös puutarha. Majoituspaikassa on piknikalue.
Asiakkaiden käytettävissä on esteettömiä pysäköintipaikkoja.
Majoituksesta voi saada laskun. Majoituspaikka tarjoaa nopean sisään- ja uloskirjautumisen. Asiakkaat voivat asioida englantia ja espanjaa puhuvan henkilökunnan kanssa.
Lapset voivat majoittua 10 vuoden iästä alkaen. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Majoituspaikasta on 7 km lentoasemalle ”Antonio Rivera Rodríguez ”.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa bungalowissa on 93 m², ja makuuhuoneita on 3. Majoittua voi enintään 6 henkilöä. Vuoteina on 1 parivuode, 1 super king size -vuode ja 1 king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on kynnyksetön suihku ja hiustenkuivaaja. Bungalowissa ulkotilojen varustukseen kuuluu parveke, patio ja terassi. Varustukseen kuuluu lisäkylpyhuone, lisä-wc ja oleskelualue.