1/10

Vakantiepark

Tiny Otel Datca

Kizlan Mahallesi Kizlan Küme Evleri No. 706, 48900 Datça, TurkijeKaart bekijken

Stacaravan 4 personen Turkije
★ 8,8/108,8 Erg goed 13 beoordelingen Booking.com
▦ 44 Kameropties Voor 4 personen
✓ 2424 Voorzieningen Voorzieningen en uitrusting
Familiekamers
Airconditioning
Gehandicaptenparkeerplaats
Tuin
Buitenmeubels
Rookvrije kamers

Over de accommodatie

Je verblijf bij Tiny Otel Datca

Het vakantiepark biedt een terras, een zithoek, een flatscreen-tv, een volledig uitgeruste kitchenette met een koelkast en een kookplaat, en een eigen badkamer met douche.

Tiny Otel Datca is gelegen in Datça, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning en toegang tot een tuin.

Kamers en voorzieningen

Bij Tiny Otel Datca zijn er 4 stacaravans. De oppervlakte is in alle stacaravans telkens 30 m². Er zijn indelingen met 1 tot 2 slaapkamers. Afhankelijk van het verblijf kunnen er 3 tot 4 personen overnachten. In alle stacaravans met 2 slaapkamers zijn de slaapplaatsen verdeeld over 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed. De eigen badkamer in alle stacaravans heeft een bad of douche.

Meer tonen Minder tonen

Kamers

Kameropties

Vergelijk de beschikbare kamers en kies de optie die het beste bij uw verblijf past.

Stacaravan — 30 m², Variant 1

  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 30 m²

Slaapkamer 1 - 1 tweepersoonsbed, Slaapkamer 2 - 1 eenpersoonsbed

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Airconditioning
  • Afzonderlijke airconditioning in de unit
  • Flatscreen-tv
  • Balkon
  • Zithoek
  • Douche
  • Voor maximaal 4 personen
  • Oppervlakte: 30 m²

Stacaravan — 30 m², Variant 2

  • 3 personen
  • 1 slaapkamer
  • 30 m²

Slaapkamer 1 - 1 tweepersoonsbed

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Airconditioning
  • Afzonderlijke airconditioning in de unit
  • Flatscreen-tv
  • Balkon
  • Zithoek
  • Douche
  • Voor maximaal 3 personen
  • Oppervlakte: 30 m²

Stacaravan — 30 m², Variant 3

  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 30 m²

Slaapkamer 1 - 1 tweepersoonsbed, Slaapkamer 2 - 1 eenpersoonsbed

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Airconditioning
  • Afzonderlijke airconditioning in de unit
  • Flatscreen-tv
  • Balkon
  • Zithoek
  • Douche
  • Voor maximaal 4 personen
  • Oppervlakte: 30 m²

Stacaravan — 30 m², Variant 4

  • 4 personen
  • 2 slaapkamers
  • 30 m²

Slaapkamer 1 - 1 tweepersoonsbed, Slaapkamer 2 - 1 eenpersoonsbed

Hoogtepunten
  • Eigen badkamer
  • Airconditioning
  • Afzonderlijke airconditioning in de unit
  • Flatscreen-tv
  • Balkon
  • Zithoek
  • Douche
  • Voor maximaal 4 personen
  • Oppervlakte: 30 m²

Praktische informatie voor je verblijf

Inchecken

14:00–15:00

Uitchecken

11:00–12:00

Minimumleeftijd voor inchecken

18 jaar

Huisdieren

Huisdieren zijn niet toegestaan.

Kinderen en extra bedden

De minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar. Kinderen van alle leeftijden zijn welkom.

Belangrijke informatie

Vrijgezellenfeesten en vergelijkbare feesten zijn niet toegestaan in deze accommodatie.

Parkeren

Talen die het personeel spreekt
Duits Engels Turks

De omgeving

Wat ligt er in de buurt van “Tiny Otel Datca”?

Bezienswaardigheden, natuur en openbaar vervoer in de buurt van de accommodatie.

Een paar plekken in de buurt

  • Het strand “Taşlık Plajı” ligt op een afstand van 6,2 km.

  • De luchthaven “Κρατικός Αερολιμένας Κω «Ιπποκράτης»” ligt op een afstand van 57,0 km.

  • Het aquarium “Пляж” ligt op 7,9 km afstand.

Bezienswaardigheden en andere plekken in de buurt

Bezienswaardigheden

  • Amfitiyatro theater
    5,8 km
  • Reşadiye Camii gebedsplaats
    5,9 km
  • Yeşim Teras viewpoint uitkijkpunt
    6,1 km
  • Пляж aquarium
    7,9 km
  • Пляж aquarium
    9,9 km
  • Κάστρο Σύμης bezienswaardigheid
    19,4 km
  • Κάστρο Λαππατονίου kasteel
    19,7 km

Natuur

  • Karaincir plaji strand
    5,6 km
  • Datça Limanı jachthaven
    5,8 km
  • Taşlık Plajı strand
    6,2 km
  • Wild stone beach strand
    7,9 km
  • Kargı Plajı strand
    8,5 km
  • Nirva strand
    8,7 km
  • Datça-Bozburun Özel Çevre Koruma Bölgesi beschermd natuurgebied
    10,3 km
  • Παραλία της Σάρα strand
    18,4 km

Luchthavens

  • Κρατικός Αερολιμένας Ρόδου "Διαγόρας" luchthaven
    51,2 km
  • Κρατικός Αερολιμένας Κω «Ιπποκράτης» luchthaven
    57,0 km

Faciliteiten van de accommodatie

Volledige lijst van diensten en faciliteiten die bij de accommodatie beschikbaar zijn.

Overige

  • Familiekamers
  • Airconditioning
  • Rookvrije kamers
  • Rokersgedeelte
  • Toegang met sleutels

Parkeren

  • Gehandicaptenparkeerplaats

Gemeenschappelijke ruimtes

  • Tuin
  • Buitenmeubels
  • Zonneterras
  • Terras
  • Picknickplaats

Veiligheid

  • 24-uursbewaking
  • Camerabewaking in gemeenschappelijke ruimtes
  • Camerabewaking buiten
  • Brandblussers
  • Rookmelder

Activiteiten

  • Strand
  • Windsurfen

Schoonmaken & ontsmetten

  • Gebruik van chemische reinigingsmiddelen tegen het coronavirus
  • Gastenverblijf wordt tussen elk verblijf gedesinfecteerd
  • Beddengoed, handdoeken en wasgoed gewassen volgens de richtlijnen van de lokale autoriteiten

Veiligheid rondom eten & drinken

  • Eten kan naar het gastenverblijf gebracht worden

Veiligheidsmaatregelen

  • Geen gedeelde schrijfwaren zoals geprinte menu's, tijdschriften, pennen en papier
  • Personeel volgt alle veiligheidsprotocollen van de lokale autoriteiten

Beoordeling

Wat gasten hier waarderen

Echte feedback van gasten die hier verbleven.

Lees alle beoordelingen
8,8 / 10
Erg goed 13 beoordelingen Booking.com
Betrouwbare gastfeedback Onafhankelijke beoordelingslinks helpen gasten echte verblijfservaringen te vergelijken voordat ze boeken.
Deel je ervaring Je beoordeling helpt toekomstige reizigers met meer vertrouwen de juiste plek te kiezen.
Vragen en antwoorden - Tiny Otel Datca
Wat zijn de GPS-coördinaten van Tiny Otel Datca?

De GPS-coördinaten van Tiny Otel Datca zijn 36.764371, 27.729074.

Is er gratis internet bij Tiny Otel Datca?

Ja. Tiny Otel Datca biedt gasten gratis internet.

Is er gratis parkeergelegenheid bij Tiny Otel Datca?

Ja. Tiny Otel Datca biedt gasten gratis parkeergelegenheid.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tiny Otel Datca?

Inchecken bij Tiny Otel Datca kan vanaf 14:00 en uitchecken kan tot 12:00.

Welke kamertypes kan ik boeken bij Tiny Otel Datca?

Kameropties bij Tiny Otel Datca zijn onder andere: Stacaravan.

Hoe kan ik contact opnemen met Tiny Otel Datca?

Na je reservering bij Tiny Otel Datca worden de contactgegevens van de host gedeeld zodat je rechtstreeks contact kunt opnemen met de accommodatie.

Wat is de afstand tot “Κρατικός Αερολιμένας Ρόδου "Διαγόρας"”?

“Κρατικός Αερολιμένας Ρόδου "Διαγόρας"” ligt op een afstand van 51,2 km.

Hoe ver is “Yeşim Teras viewpoint” weg?

Naar “Yeşim Teras viewpoint” is het 6,1 km.

Ontdek Datça

Vind meer accommodaties in Datça

Ontdek accommodaties in Datça per type verblijf.

Bekijk alle accommodaties in Datça