Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa The DEVA
Hotelli The DEVA (Patong Beach) tarjoaa asiakkailleen sisäuima-altaan, ja allas on avoinna kausiluonteisesti. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoituspaikassa on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden, ja henkilökunta puhuu englantia.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Majoituspaikasta on 700 m kohteeseen ”Jungceylon Shopping Center” ja 2,2 km kohteeseen ”Phuket Simon Cabaret”. Lentoasema ”Phuket International ” sijaitsee 35 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Kohteen The DEVA majoitusvalikoimaan kuuluvat kahden hengen huoneet parivuoteella ja kahden hengen huoneet erillisillä vuoteilla, yhteensä 20 majoitusyksikköä, joiden pinta-alat vaihtelevat 28 ja 30 m²:n välillä. Jokaisessa voi majoittua enintään 2 henkilöä. Pinta-alaltaan suurimmassa kahden hengen huoneessa parivuoteella vuoteina on 1 parivuode.
Kaikissa huoneissa oman kylpyhuoneen varustukseen kuuluu kynnyksetön suihku ja kylpyamme. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina kaikissa huoneissa on parveke. Keittiön varustukseen kuuluu mikroaaltouuni, vedenkeitin ja keittiövälineet.