Filtry
Podívejte se na mapu
Hledat v okolí na dnešní noc
Nabídky

Tembo's Rest, Sandwich

  • CT13 0HZ Sandwich, Velká Británie Velká Británie - Zobrazit na mapě
Typ ubytování: Prázdninový dům
Ukázat ceny
Rychlý popis

Tembo's Rest se nachází v Sandwichu, 9 km od zámku Deal, 10 km od Sandown Castle a 16 km od White Cliffs of Dover, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Nachází se 4,6 km od vlakového nádraží Sandwich a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Prázdninový dům má 2 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou.

V okolí se můžete věnovat golfu, cyklistice a rybaření.

Prázdninový dům je vzdálený 17 km od nádraží Dover Priory a 18 km od divadla Granville. Na letiště London City je to 115 km.

Vybavení
Naše klidná zahrada je ideálním místem k odpočinku a trávení času v uvolněné atmosféře. Během svého pobytu v naší ubytováníi můžete nechat své auto zaparkované na místě a strávit úžasný čas. Zůstaňte ve spojení bez ohledu na to, kde jste! Zůstaňte s námi a využijte naše bezplatné Wi-Fi, ideální pro vaši příští cestu. V našem zařízení nabízíme cyklistické výlety, které vám umožní prozkoumat oblast a uniknout z ruchu města. Pojďte s námi a objevujte. Vychutnejte si lahodná domácí jídla s praktickou mikrovlnnou troubou ve vašem ubytování Tembo's Rest. Vychutnejte si teplé a vydatné jídlo v žádném okamžiku! Nečekejte - rezervujte si pokoj a užijte si pohodlí domova daleko od domova.

Nedaleké hotely a jiné ubytování The Five Bells, Eastry (69 m), Blazing Donkey Country Hotel (1.08 km), Three Acorns Court (2.50 km), Chilton Villa B&B (2.94 km), Green Acre View - Sandwich (3.06 km),

Nabídka pokojů
Prázdninový dům
více
Zobrazit více informací o Tembo's Rest