1/10

Apartmán

Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC

9 Rue Serurier, 02000 Laon, FrancieZobrazit mapu

Apartmán v přízemí 4 hosté Francie
★ 8,9/108,9 Velmi dobré 38 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 4 hosty
✓ 2121 Vybavení Vybavení a služby
Možnost vystavení faktury
Topení
Nekuřácké pokoje

O ubytování

Váš pobyt v Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC

Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC se nachází v destinaci Laon a nabízí bezplatné Wi-Fi. Vlakové nádraží Gare de Laon se nachází 900 metrů odtud a Vlakové nádraží Gare de Saint-Quentin 49 km.

Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, kuchyň s kompletním vybavením včetně jídelní části a lednice a obývací prostor s TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavená sprchou.

Letiště Paříž – Charles de Gaulle leží 107 km daleko.

Pokoje a vybavení

V apartmánu je k dispozici 50 m² a maximální počet hostů je 4. Dispozice zahrnuje 1 ložnici. Lůžkové vybavení tvoří 1 postel king-size. K vybavení vlastní koupelny patří sprcha. K dispozici je následující vybavení: topení. V přízemí se nachází apartmán.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán v přízemí — 50 m²

  • 4 hosté
  • 1 ložnice
  • 50 m²

Ložnice 1 - 1 postel king-size

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Varná deska
  • Kabelové programy
  • Posezení
  • Sprcha
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 50 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

16:00–00:00

Odjezd

01:00–11:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Parkování

Ubytování neposkytlo informace o parkování.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Záloha na případné škody

Ubytování může požadovat kauci na případné škody ve výši EUR 300.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Ubytování spravuje soukromý hostitel.

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina francouzština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Radnice „Hôtel de ville de Laon“ leží ve vzdálenosti 90 m vzdušnou čarou. Orientační odhad pro pěší cestu je 5 minut.

  • Chráněné území „Réserve naturelle des Landes de Versigny“ leží ve vzdálenosti 14,4 km vzdušnou čarou.

  • Vlakové nádraží „Laon“ se nachází 740 m vzdušnou čarou od ubytování, s odhadovanou dobou chůze přibližně 15 minut.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Hôtel de ville de Laon radnice
    90 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Porte des Chenizelles městská brána
    130 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Cathédrale Notre-Dame turistická zajímavost
    240 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Porte d'Ardon městská brána
    330 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Ancienne église Notre-Dame-la-Profonde zřícenina
    340 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Église Saint-Martin místo bohoslužeb
    750 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Porte de Soissons městská brána
    930 m
    přibližně 20 min pěšky
  • Église Saint-Jean-Baptiste místo bohoslužeb
    970 m
    přibližně 20 min pěšky
  • Ancien château féodal hrad
    5,5 km
  • Ancien donjon hrad
    5,6 km

Příroda

  • Base nautique Cap'Aisne přístav pro rekreační lodě
    11,1 km
  • Axo'Plage pláž
    11,6 km
  • Réserve naturelle des Coteaux du Chemin des Dames chráněné území
    12,1 km
  • Réserve naturelle des Landes de Versigny chráněné území
    14,4 km
  • Ancienne abbaye de Vauclair park
    15,3 km
  • Halte nautique de Bourg et Comin přístav pro rekreační lodě
    19,7 km

Veřejná doprava

  • Gare de Laon zastávka veřejné dopravy
    710 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Laon vlakové nádraží
    740 m
    přibližně 15 min pěšky

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury

Různé

  • Topení
  • Nekuřácké pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké

Bezpečnost potravin a nápojů

  • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu v jídelních částech

Zabezpečení

  • Venkovní kamerový systém
  • Hasicí přístroje
  • Požární alarmy

Úklid a desinfekce

  • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
  • Úklid prováděn profesionálními úklidovými firmami
  • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů

Fyzický odstup

  • Bezkontaktní check-in/check-out
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu
  • Přepážky nebo jiné bariéry mezi hosty a zaměstnanci tam, kde je třeba

Bezpečnost

  • Lékárnička k dispozici
  • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
  • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
  • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
8,9 / 10
Velmi dobré 38 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC?

GPS souřadnice ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC jsou 49.564785, 3.621747.

Je v ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC internet zdarma?

Ano. Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC nabízí hostům internet zdarma.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC?

Příjezd v ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC začíná v 16:00 a odjezd je možný do 11:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC zahrnují: Apartmán v přízemí.

Jak mohu kontaktovat ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC?

Po vytvoření rezervace v ubytování Superbe, T2 Spacieux 50m², Hypercentre, Neuf, RDC budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Ancienne abbaye de Vauclair vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu Ancienne abbaye de Vauclair je 15,3 km vzdušnou čarou.

Je poblíž zřícenina?

Ano. Ancienne église Notre-Dame-la-Profonde se nachází ve vzdálenosti 340 m vzdušnou čarou. Pěšky počítejte orientačně s 10 minutami.

Objevte destinaci Laon

Najděte další ubytování v destinaci Laon

Prohlédněte si ubytování v destinaci Laon podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Laon