Over de accommodatie
Je verblijf bij Sun, sand, and surf, Sunrise Beach
Het appartement met airconditioning heeft 3 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 2 badkamers met een douche en een haardroger. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verstrekt.
Sun, sand, and surf, Sunrise Beach is een accommodatie aan het strand in Sunrise Beach, op een paar minuten lopen van Sunrise Beach en 5,8 km van Nationaal Park Noosa. Er zijn een buitenzwembad, een terras en gratis WiFi in de hele accommodatie en je hebt uitzicht op de zee.
Het appartement biedt een barbecue.
SEA LIFE Sunshine Coast Aquarium ligt op 37 km van Sun, sand, and surf, Sunrise Beach, en Aussie World ligt 43 km verderop. Vliegveld Luchthaven Sunshine Coast ligt op 21 km afstand.
Kamers en voorzieningen
Het appartement heeft 3 slaapkamers, is 110 m² groot en biedt plaats aan maximaal 6 personen. De bedindeling bestaat uit 1 tweepersoonsbed en 2 kingsize bedden. De eigen badkamer heeft een bad en een föhn. Buiten hebben gasten de beschikking over een balkon, een eethoek buiten en buitenmeubilair. Gasten genieten in het appartement van uitzicht op zee. De keuken heeft een vaatwasser, een kookplaat en een oven.