1/10

Leilighet

Sun & Fun in Armacao de Pera

Rua Dom João II Edficio Novo Rosamar, 7Th Floor, AP. 704, 8365-130 Armação de Pêra, PortugalVis kart

Leilighet med 1 soverom 4 gjester Portugal
★ 7,2/107,2 Bra 6 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 4 personer
✓ 33 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Klimaanlegg
Kjæledyr er tillatt.
Grillutstyr

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Sun & Fun in Armacao de Pera

I Armação de Pêra, 1 minutters gange fra Armação de Pera strand og 10 kilometer fra AlgarveShopping (kjøpesenter), ligger Sun & Fun in Armacao de Pera, et klimaanlegg overnattingssted med balkong og gratis WiFi. På dette overnattingsstedet har du utsikt over sjøen, og du bor 11 kilometer fra Albufeira marina og 13 kilometer fra Slide & Splash badeland.

Denne leiligheten består av 1 soverom, fullt utstyrt kjøkken og 1 bad. TV (flatskjerm) tilbys.

Jardim Público de Albufeira (Albufeiras offentlige park) ligger 14 kilometer fra Sun & Fun in Armacao de Pera, mens Tunes jernbanestasjon er 21 kilometer unna. Faro lufthavn ligger 54 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

I leiligheten er det 1 soverom og plass til opptil 4 gjester. Sengeoppsettet består av 1 king-size-seng. Utsikten fra leiligheten omfatter havutsikt. Her finnes oppvarming. Tilgjengelig utstyr omfatter flatskjerm-TV.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Leilighet med 1 soverom

  • 4 gjester
  • 1 soverom

Rom 1 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Klimaanlegg
  • Varmeapparat
  • Flatskjerm-TV
  • Balkong
  • Sjøutsikt
  • Kjøkken
  • Opptil 4 gjester

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

Fra kl. 15:00

Utsjekking

Frem til kl. 11:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt. Ingen kostnader.

Parkering

Overnattingsstedet har ikke oppgitt parkeringsinformasjon.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Språk personalet snakker
engelsk spansk fransk portugisisk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Sun & Fun in Armacao de Pera?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Stranden «Praia Vale do Olival» ligger 500 m unna målt i luftlinje.

  • Fornøyelsesparken «Aqualand» ligger 3,7 km unna målt i luftlinje.

  • Flyplassen «Aeroporto Gago Coutinho» ligger 36,3 km fra overnattingsstedet i luftlinje.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Forte de Santo António da Pedra da Galé severdighet
    560 m
    omtrent 10 min til fots
  • Capela de Nossa Senhora da Rocha gudshus
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots
  • Casa da Coroa herregård
    3,5 km
  • Aqualand fornøyelsespark
    3,7 km
  • Fiesa fornøyelsespark
    4,2 km
  • Praia da Marinha severdighet
    4,5 km
  • Zoomarine Algarve fornøyelsespark
    5,0 km
  • Barco Pirata fornøyelsespark
    5,0 km
  • Aquário Oceanus akvarium
    5,0 km
  • Waterfall and carp pond akvarium
    5,2 km

Natur

  • Praia Vale do Olival strand
    500 m
    omtrent 10 min til fots
  • Praia dos Beijinhos strand
    840 m
    omtrent 15 min til fots
  • Praia da Cova Redonda strand
    1,5 km
    omtrent 30 min til fots
  • Praia da Senhora da Rocha strand
    2,0 km
    omtrent 35 min til fots
  • Praia Nova strand
    2,2 km
    omtrent 40 min til fots
  • Praia da Albandeira strand
    3,4 km
  • Praia dos Salgados strand
    3,9 km
  • Praia da Galé strand
    4,7 km

Flyplasser

  • Aeródromo Municipal de Portimão flyplass
    20,1 km
  • Aeroporto Gago Coutinho flyplass
    36,3 km

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Annet

  • Klimaanlegg

Kjæledyr

  • Kjæledyr er tillatt. Ingen kostnader.

Mat og drikke

  • Grillutstyr

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
7,2 / 10
Bra 6 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Sun & Fun in Armacao de Pera
Hva er GPS-koordinatene til Sun & Fun in Armacao de Pera?

GPS-koordinatene til Sun & Fun in Armacao de Pera er 37.102884, -8.364775.

Er det gratis internett på Sun & Fun in Armacao de Pera?

Ja. Sun & Fun in Armacao de Pera tilbyr gratis internett til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Sun & Fun in Armacao de Pera?

Innsjekking på Sun & Fun in Armacao de Pera starter kl. 15:00, og utsjekking er mulig til 11:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Sun & Fun in Armacao de Pera?

Romalternativer på Sun & Fun in Armacao de Pera inkluderer: Leilighet med 1 soverom.

Kan jeg ta med kjæledyr til Sun & Fun in Armacao de Pera?

Kjæledyr er tillatt. Ingen kostnader.

Hvordan kan jeg kontakte Sun & Fun in Armacao de Pera?

Etter at du har bestilt på Sun & Fun in Armacao de Pera, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Hvor langt er det til Capela de Nossa Senhora da Rocha i luftlinje?

Fra overnattingsstedet er det 2,1 km i luftlinje til Capela de Nossa Senhora da Rocha. Anslått gangtid er omtrent 40 minutter.

Hvor ligger Casa da Coroa i forhold til overnattingsstedet?

Casa da Coroa ligger 3,5 km unna målt i luftlinje.

Utforsk Armação de Pêra

Finn flere overnattingssteder i Armação de Pêra

Utforsk overnattingssteder i Armação de Pêra etter type.

Se alle overnattingssteder i Armação de Pêra