1/10

Dom wakacyjny

Summit View

STHL 1ZZ Summit View, STHL 1ZZ Jamestown, Wyspa Świętej HelenyZobacz mapę

Dom z 2 sypialniami 5 osób Wyspa Świętej Heleny
★ 9,8/109,8 Wyjątkowy 5 opinii Booking.com
▦ 11 Opcje pokoju Dla 5 osób
✓ 1717 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
pokoje rodzinne
parking na terenie obiektu
Możliwość wystawienia faktury
ogród
sprzęt do grillowania
ogrzewanie

O obiekcie

Twój pobyt w Summit View

W domu wakacyjnym zapewniono patio, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na morze. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.

Obiekt Summit View położony jest w miejscowości Jamestown. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.

Lotnisko Lotnisko Święta Helena znajduje się 11 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Dom wakacyjny w obiekcie Summit View z kominkiem oferuje 114 m² przestrzeni. Sypialnie wyposażono w 4 łóżka pojedyncze i dwa łóżka podwójne. Z domu roztacza się widok na góry i ogród. W kuchni znajdują się płyta kuchenna i kuchenka mikrofalowa, a posiłki można zjeść w części jadalnej. Są też miejsce do jedzenia na świeżym powietrzu i meble ogrodowe. Goście mają także do dyspozycji pralkę i suszarkę bębnową.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Dom z 2 sypialniami — 114 m²

  • 5 osób
  • 2 sypialnie
  • 114 m²

Sypialnia 1 - 2 łóżka pojedyncze i 1 łóżko podwójne, Sypialnia 2 - 2 łóżka pojedyncze i 1 łóżko podwójne

Najważniejsze udogodnienia
  • Ogrzewanie
  • TV
  • Biurko
  • Widok
  • część wypoczynkowa
  • wanna
  • prysznic
  • Maksymalnie 5 osób
  • 114 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

16:00–17:00

Wymeldowanie

08:00–11:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

21 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce (wiek w latach: 0–2). Bezpłatnie. Minimalny wiek przy zameldowaniu: 21 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Depozyt na wypadek szkód

Obiekt może wymagać depozytu na wypadek szkód w wysokości GBP 50. Depozyt jest pobierany w gotówce. Depozyt jest pobierany w dniu przyjazdu. Zwrot depozytu jest przewidywany przy wymeldowaniu. Sposób zwrotu depozytu: w gotówce.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Można skorzystać z pola na życzenia specjalne podczas rezerwacji lub z danych kontaktowych podanych w potwierdzeniu. Obiektem zarządza gospodarz prywatny.

Parking

Języki używane przez personel
angielski

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Summit View”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Muzeum „Domaine français de Saint-Hélène” znajduje się 2,2 km od obiektu. Dojście pieszo trwa około 40 minut.

  • Plaża „Sandy Bay Beach” znajduje się w odległości 4,7 km.

  • Lotnisko „Saint Helena Airport” znajduje się 5,1 km stąd.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Domaine français de Saint-Hélène muzeum
    2,2 km
    około 40 min pieszo
  • Longwood House muzeum
    2,2 km
    około 40 min pieszo
  • Baptist Chapel świątynia
    3,1 km
  • St. Paul’s Cathedral świątynia
    3,2 km
  • Plantation House muzeum
    3,4 km
  • High Knoll Fort zamek
    3,8 km
  • Saint James' Church świątynia
    5,5 km
  • Jacob's Ladder atrakcja
    5,5 km
  • Museum of St Helena muzeum
    5,6 km
  • Munden's Battery fort
    6,0 km

Przyroda

  • Diana's Peak szczyt
    990 m
  • The Heart Shaped Waterfall wodospad
    3,3 km
  • Sandy Bay Beach plaża
    4,7 km
  • The Haystack szczyt
    6,5 km

Lotniska

  • Saint Helena Airport lotnisko
    5,1 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Pozostałe udogodnienia

  • pokoje rodzinne
  • ogrzewanie
  • pokoje przeznaczone dla osób niepalących
  • dostęp za pomocą klucza
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Parking

  • parking na terenie obiektu

Usługi recepcji

  • Możliwość wystawienia faktury

Części wspólne

  • ogród

Posiłki i napoje

  • sprzęt do grillowania

Rekreacja

  • wycieczki piesze

Czystość i dezynfekcja

  • Używane są środki czyszczące skuteczne przeciwko koronawirusowi
  • Pokoje są dezynfekowane między pobytami
  • Pościel i ręczniki są prane zgodnie z wytycznymi władz lokalnych

Bezpieczeństwo

  • gaśnice
  • czujniki dymu

Środki bezpieczeństwa

  • Apteczka pierwszej pomocy
  • Personel przestrzega zaleceń lokalnych władz

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
9,8 / 10
Wyjątkowy 5 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Summit View
Jakie są współrzędne GPS obiektu Summit View?

Współrzędne GPS obiektu Summit View to -15.968131, -5.692273.

Czy w obiekcie Summit View jest bezpłatny parking?

Tak. Summit View oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Summit View?

Zameldowanie w obiekcie Summit View rozpoczyna się o 16:00, a wymeldowanie jest możliwe do 11:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Summit View?

W obiekcie Summit View dostępne są następujące rodzaje pokoi: Dom z 2 sypialniami.

Jak skontaktować się z obiektem Summit View?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Summit View otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko znajduje się wodospad?

„The Heart Shaped Waterfall” znajduje się w odległości 3,3 km.

W jakiej odległości znajduje się „Saint James' Church”?

„Saint James' Church” leży w odległości 5,5 km.

Noclegi w: Jamestown

Więcej noclegów w miejscowości Jamestown

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Jamestown