Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Suítes Lua
Suítes Lua (Castelo Branco) tarjoaa asiakkailleen ilmastoinnin. ”Francisco Tavares Proenca Junior” sijaitsee 3,1 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Episcopal Palace Gardens” on 3,2 km.
Saatavilla on maksutonta pysäköintiä paikan päällä, ja asiakkaat voivat käyttää maksutonta Wi-Fi-yhteyttä. Paikan päällä on hissi.
Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden, ja henkilökunta puhuu muun muassa englantia, espanjaa ja ranskaa. Saatavilla on nopea sisään- ja uloskirjautuminen. Majoituksesta voi saada laskun.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Huoneet ja varustelu
Majoitusvaihtoehtoina ovat sviitit ja kahden hengen huoneet parivuoteella, joita on yhteensä 3 ja joiden pinta-alat vaihtelevat 20 ja 42 m²:n välillä. Jokaisessa on 1 makuuhuone. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 2 ja 3 henkilön välillä. Nukkumapaikkoina pinta-alaltaan suurimmassa sviitissä on 1 super king size -vuode ja 1 vuodesohva.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa sviiteissä ja kaikissa huoneissa on suihku, bidee ja hiustenkuivaaja. Näkymiin kaikissa sviiteissä ja kaikissa huoneissa kuuluu kaupunkinäkymä.