Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Studio Point E
Majoituspaikassa Studio Point E (Dakar) on ilmastointi. Ranta ”Fann Beach” sijaitsee 2,2 km päässä majoituspaikasta.
Majoituspaikka tarjoaa maksutonta pysäköintiä paikan päällä, ja Wi-Fi on käytettävissä maksutta koko majoituspaikassa.
Majoituspaikasta on 3,8 km kohteeseen ”Dakar Grand Mosque” ja 4,8 km kohteeseen ”Daniel Sorano”. Lentoasema ”Leopold Sedar Senghor ” sijaitsee 5 km päässä majoituspaikasta.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 09:00–15:00 ja ulos viimeistään klo 15:00. Henkilökunta puhuu ranskaa.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja ilman lisämaksua. Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa.
Huoneet ja varustelu
Huoneistossa on 1 makuuhuone ja 100 m² tilaa, ja majoittujia voi olla enintään 1. Vuoteina on 1 yhden hengen vuode. Huoneistossa ulkotilojen varustukseen kuuluu parveke. Käytettävissä on lämmitys. Varustukseen kuuluu pesukone. Varustukseen huoneistossa kuuluu taulu-tv.