1/10

Huoneisto

Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking

17 Rue du Centre sportif, 1936 Verbier, SveitsiNäytä kartta

Yhden makuuhuoneen huoneisto 2 henkilöä Sveitsi
★ 9,0/109,0 Upea 35 arvostelua Booking.com
▦ 11 Huonevaihtoehdot 2 henkilölle
✓ 77 Mukavuudet Mukavuudet ja varustelu
Pysäköinti paikan päällä
Suksivarasto
Hiihtokoulu
Hissi
Savuttomia huoneita

Tietoa majoituspaikasta

Majoittumisesi kohteessa Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking

Majoituspaikassa Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking asiakkaille on tarjolla hissi. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.

Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.

Lentoasema ”Sion ” sijaitsee 49 km päässä majoituspaikasta.

Asiakkaat voivat kirjautua ulos klo 10:00 saakka. Henkilökunta puhuu saksaa, englantia ja ranskaa.

Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Sisäänkirjautuminen edellyttää vähintään 18 vuoden ikää. Majoituspaikka on savuton.

Huoneet ja varustelu

Pinta-alaa huoneistossa on 20 m², ja majoittujien enimmäismäärä on 2. Makuuhuoneita on 1. Vuoteina on 1 king size -vuode. Huoneistossa kylpyhuoneen mukavuuksiin kuuluu suihku ja hiustenkuivaaja. Huoneistossa ulkotilojen varustukseen kuuluu parveke ja ulkokalusteet. Huoneistossa voi nauttia seuraavista näkymistä: vuoristonäkymä.

Näytä lisää Näytä vähemmän

Huoneet

Huonevaihtoehdot

Vertaile saatavilla olevia huoneita ja valitse oleskeluusi parhaiten sopiva vaihtoehto.

Yhden makuuhuoneen huoneisto — 20 m²

  • 2 henkilöä
  • 1 makuuhuone
  • 20 m²

Huone 1 - 1 king size -vuode

Kohokohdat
  • Lämmitys
  • Taulu-tv
  • Parveke
  • Vuoristonäkymä
  • Pääsy hissillä
  • Suihku
  • Kylpyamme tai suihku
  • Enintään 2 henkilöä
  • Pinta-ala: 20 m²

Käytännön tietoa majoittumisesta

Sisäänkirjautuminen

16:00–00:00

Uloskirjautuminen

00:00–10:00

Sisäänkirjautumisen vähimmäisikä

18 vuotta

Lemmikit

Lemmikit eivät ole sallittuja.

Lapset ja lisävuoteet

Sisäänkirjautumisen alaikäraja: 18 vuotta. Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Polttarit ja vastaavat juhlat eivät ole sallittuja tässä majoituspaikassa. Majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja.

Pysäköinti

Henkilökunnan puhumat kielet
saksa englanti ranska

Lähialueen opas

Mitä kohteen Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking lähellä on?

Tutustu lähialueen nähtävyyksiin, luontokohteisiin ja pysäkkeihin.

Poimintoja lähialueelta

  • Teatteri ”Salle des Combins” sijaitsee linnuntietä 370 m päässä. Suuntaa antava aika kävellen on 10 minuuttia.

  • Vuorenhuippu ”Tournelle” sijaitsee 2,2 km päässä majoituspaikasta linnuntietä.

  • Rautatieasema ”Le Châble” sijaitsee 2,1 km päässä majoituspaikasta linnuntietä. Kävelyyn arvioidaan kuluvan noin 40 minuuttia.

Nähtävyydet ja hyödylliset paikat

Nähtävyydet

  • Salle des Combins teatteri
    370 m
    noin 10 min kävellen
  • Eglise de Verbier-Station uskonnollinen rakennus
    620 m
    noin 15 min kävellen
  • Forge à Oreiller museo
    1,8 km
    noin 35 min kävellen
  • Ancienne demeure museo
    1,9 km
    noin 35 min kävellen
  • La Dent näköalapaikka
    2,0 km
    noin 35 min kävellen
  • Eglise du Châble uskonnollinen rakennus
    2,2 km
    noin 40 min kävellen
  • Musée de Bagnes museo
    2,2 km
    noin 40 min kävellen
  • Pierre Avoi näköalapaikka
    2,9 km
  • Gletscher Museum museo
    6,4 km
  • Bains de Saillon vesipuisto
    8,7 km

Luonto

  • Tournelle vuorenhuippu
    2,2 km
  • Savoleyres vuorenhuippu
    2,9 km
  • Tête des Etablons vuorenhuippu
    3,0 km
  • Mont Rogneux vuorenhuippu
    3,4 km
  • Tête des Vaux vuorenhuippu
    3,9 km
  • Les Blisiers vuorenhuippu
    4,2 km
  • Mont Gelé vuorenhuippu
    4,4 km
  • Le Fou vuorenhuippu
    4,9 km

Joukkoliikenne

  • Verbier, station poste linja-autoasema
    500 m
    noin 10 min kävellen
  • Verbier;Savoleyres joukkoliikenteen pysäkki
    740 m
    noin 15 min kävellen
  • Médran joukkoliikenteen pysäkki
    980 m
    noin 20 min kävellen
  • Le Châble rautatieasema
    2,1 km
    noin 40 min kävellen

Hissit ja köysiradat

  • Châble - Verbier hiihtohissi
    1,3 km
    noin 25 min kävellen
  • Médran 2 hiihtohissi
    1,7 km
    noin 30 min kävellen
  • Médran 4 hiihtohissi
    1,7 km
    noin 30 min kävellen
  • Savoleyres hiihtohissi
    1,7 km
    noin 35 min kävellen

Lentoasemat

  • Aéroport de Sion lentoasema
    15,9 km
  • Aeroporto regionale della Valle d'Aosta / Aéroport régional de la Vallée d'Aoste lentoasema
    41,4 km

Majoituspaikan mukavuudet

Täydellinen luettelo majoituspaikan palveluista ja mukavuuksista.

Pysäköinti

  • Pysäköinti paikan päällä

Tekemistä

  • Suksivarasto
  • Hiihtokoulu
  • Hiihto/laskettelu

Sekalaista

  • Hissi
  • Savuttomia huoneita
  • Kaikki tilat savuttomia (julkiset ja yksityiset)

Arvostelu

Mitä vieraat arvostavat täällä

Aitoa palautetta täällä yöpyneiltä asiakkailta.

Lue kaikki arviot
9,0 / 10
Upea 35 arvostelua Booking.com
Luotettava asiakaspalaute Riippumattomat arvostelulinkit auttavat asiakkaita vertailemaan todellisia majoituskokemuksia ennen varausta.
Jaa kokemuksesi Arvostelusi auttaa tulevia matkailijoita valitsemaan sopivan paikan varmemmin.
Kysymyksiä ja vastauksia - Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking
Mitkä ovat kohteen Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking GPS-koordinaatit?

Kohteen Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking GPS-koordinaatit ovat 46.09741, 7.222086.

Mitkä ovat sisään- ja uloskirjautumisajat kohteessa Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking?

Sisäänkirjautuminen kohteessa Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking alkaa klo 16:00 ja uloskirjautuminen on mahdollista klo 10:00 asti.

Mitä huonetyyppejä voin varata kohteessa Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking?

Kohteen Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking huonevaihtoehtoihin kuuluvat: Yhden makuuhuoneen huoneisto.

Miten voin ottaa yhteyttä kohteeseen Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking?

Kun olet tehnyt varauksen kohteessa Studio Jay - Central Verbier - fully equipped - free parking, isännän yhteystiedot jaetaan, jotta voit ottaa yhteyttä majoituspaikkaan suoraan.

Kuinka pitkä linnuntie-etäisyys kohteeseen Aéroport de Sion on?

Majoituspaikan ja kohteen Aéroport de Sion välinen etäisyys on 15,9 km linnuntietä.

Onko lähellä joukkoliikenteen pysäkkiä?

Kyllä. Verbier;Savoleyres sijaitsee 740 m päässä linnuntietä. Arvioitu kävelyaika on noin 15 minuuttia.

Tutustu kohteeseen Verbier

Löydä lisää majoituspaikkoja kohteessa Verbier

Tutustu kohteen Verbier majoituspaikkoihin majoitustyypin mukaan.

Näytä kaikki majoituspaikat kohteessa Verbier