1/10

Apartmán

Studio Chip

1 Skogssjöbergsvägen, 25900 Taalintehdas, FinskoZobrazit mapu

Apartmán s 1 ložnicí 4 hosté Finsko
★ 7,9/107,9 Dobré 64 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 4 hosty
✓ 2222 Vybavení Vybavení a služby
Parkoviště v objektu
Možnost vystavení faktury
Topení
Nekuřácké pokoje

O ubytování

Váš pobyt v Studio Chip

Studio Chip se nachází v destinaci Taalintehdas. V ubytování je dostupné Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště.

Tento apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyňský kout s kompletním vybavením. Může se pochlubit také balkonem s výhledem do zahrady. Koupelna je vybavená bidetem, sprchou a bezplatnými toaletními potřebami.

Letiště Turku leží 87 km od ubytování.

Pokoje a vybavení

Plocha v apartmánu činí 32 m², ložnic je 1 a limit obsazenosti 4. Lůžkové vybavení tvoří 1 jednolůžko, 1 manželská postel a 1 rozkládací pohovka.

K vybavení vlastní koupelny patří sprcha, bidet a fén. K venkovnímu vybavení v apartmánu patří venkovní jídelní prostor a venkovní nábytek. V apartmánu má kuchyňský kout toto vybavení: varná deska, kávovar a trouba. S pobytem v apartmánu se pojí výhled do zahrady a výhled do vnitřního dvora.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán s 1 ložnicí — 32 m²

  • 4 hosté
  • 1 ložnice
  • 32 m²

Ložnice 1 - 1 jednolůžko, 1 manželská postel a 1 rozkládací pohovka

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Varná deska
  • Balkon
  • Výhled do tiché ulice
  • Výhled do vnitřního dvora
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 32 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

15:00–23:00

Odjezd

08:00–12:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Ubytování přijímá hosty od 18 let.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Ubytování spravuje soukromý hostitel.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina finština švédština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Studio Chip?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Místo bohoslužeb „Dalsbruks kyrka“ se nachází 270 m vzdušnou čarou od ubytování. Orientační odhad pro pěší cestu je 5 minut.

  • Chráněné území „Biskopsö Naturskyddsområde“ leží ve vzdálenosti 5,9 km vzdušnou čarou.

  • Trajektový terminál „Dalsbruk“ se nachází 870 m vzdušnou čarou od ubytování.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Dalsbruks kyrka místo bohoslužeb
    270 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Taalintehtaan Ruukinmuseo / Taalintehtaan ruukki muzeum
    550 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Taalintehtaan ruukki, hiiliuunit muzeum
    920 m
    přibližně 20 min pěšky
  • Söderlångvik gård muzeum
    3,7 km
  • Söderlångvik museum muzeum
    3,7 km
  • Dragsfjärd Kyrka místo bohoslužeb
    5,5 km
  • Galtarna maják
    13,5 km
  • Sagalund muzeum
    19,3 km
  • Rosala Vikingacentrum muzeum
    19,7 km
  • Rosala Viking Centre zábavní park
    19,8 km

Příroda

  • Taalintehtaan vierassatama přístav pro rekreační lodě
    950 m
    přibližně 20 min pěšky
  • Stora Masugnsträsket jezero
    1,0 km
    přibližně 20 min pěšky
  • Dragsfjärden jezero
    3,3 km
  • Dragsfjärdin uimaranta pláž
    5,1 km
  • Hammarsboda träsk jezero
    5,4 km
  • Biskopsö Naturskyddsområde chráněné území
    5,9 km
  • Oxholmen chráněné území
    6,0 km
  • Krogargrunden chráněné území
    6,3 km

Veřejná doprava

  • Dalsbruk trajektový terminál
    870 m
    přibližně 20 min pěšky

Letiště

  • Turun lentoasema letiště
    55,8 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury
  • Individuální přihlášení/odhlášení

Různé

  • Topení
  • Nekuřácké pokoje
  • Prostor pro kuřáky
  • Všechny prostory nekuřácké

Bezpečnost potravin a nápojů

  • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí

Zabezpečení

  • Venkovní kamerový systém
  • Trezor
  • Požární alarmy

Úklid a desinfekce

  • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
  • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce během pobytu
  • Úklid prováděn profesionálními úklidovými firmami
  • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů

Fyzický odstup

  • Bezkontaktní check-in/check-out
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu

Bezpečnost

  • Lékárnička k dispozici
  • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
  • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
7,9 / 10
Dobré 64 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Studio Chip
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Studio Chip?

GPS souřadnice ubytování Studio Chip jsou 60.024996, 22.49606.

Je v ubytování Studio Chip internet zdarma?

Ano. Studio Chip nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování Studio Chip bezplatné parkování?

Ano. Studio Chip nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Studio Chip?

Příjezd v ubytování Studio Chip začíná v 15:00 a odjezd je možný do 12:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Studio Chip rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Studio Chip zahrnují: Apartmán s 1 ložnicí.

Jak mohu kontaktovat ubytování Studio Chip?

Po vytvoření rezervace v ubytování Studio Chip budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Turun lentoasema vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu Turun lentoasema je 55,8 km vzdušnou čarou.

Kde se nachází Dragsfjärdin uimaranta vzhledem k ubytování?

Dragsfjärdin uimaranta leží ve vzdálenosti 5,1 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Taalintehdas

Najděte další ubytování v destinaci Taalintehdas

Prohlédněte si ubytování v destinaci Taalintehdas podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Taalintehdas