Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Studio By the Lake
Studio By the Lake (Ohrid) tarjoaa asiakkailleen aurinkoterassin, puutarhan ja piknikalueen. Ranta ”Saraiste Beach” sijaitsee 1,3 km päässä majoituspaikasta.
Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi.
Asiakkaat voivat asioida englantia puhuvan henkilökunnan kanssa.
Majoituspaikka on tarkoitettu vain aikuisille. Lemmikkieläimet ovat sallittuja ilman lisämaksua.
Majoituspaikasta on 1,8 km kohteeseen ”Early Christian Basilica”. Lentoasema ”Ohrid ” sijaitsee 10 km päässä majoituspaikasta.
Huoneet ja varustelu
Kohteessa Studio By the Lake on 28 m² tilaa huoneistossa, ja majoittujien enimmäismäärä on 2. Makuuhuoneita on 1. Vuoteina on 1 super king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on suihku. Huoneistossa voi nauttia seuraavista näkymistä: järvinäköala, kaupunkinäkymä ja puutarhanäkymä. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huoneistossa on parveke ja terassi.