1/10

Apartament

Studio in Corfu town

8 Ioanni Dragoneti, 49100 Ciutat de Corfú, GrèciaVeure mapa

Apartament 1 Habitació 2 persones Grècia
★ 7,1/107,1 Bé 39 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 2 persones
✓ 99 Serveis Serveis i equipament
Aire condicionat
S’admeten animals de companyia.
Registre d'entrada o sortida exprés
Habitacions per a no fumadors

Sobre l’allotjament

La teva estada a Studio in Corfu town

Studio in Corfu town a Ciutat de Corfú ofereix aire condicionat. «Royal Baths Mon Repos» es troba a 2,5 km de l'allotjament.

L'allotjament ofereix un servei de lloguer de cotxes. Els hostes tenen a la seva disposició connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

L'aeroport «Corfu International » és a 4 km de l'allotjament.

L'allotjament pot emetre una factura de l'estada.

S'admeten animals de companyia sense cap cost addicional, i poden allotjar-s'hi infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Amb una superfície de 38 m², l’apartament té 1 dormitori. La capacitat màxima és de 2 persones. La distribució dels llits inclou 1 llit doble. El bany és privat i té una dutxa i un assecador de cabells. La cuina inclou una placa de cuina, un forn i una cafetera. L’espai exterior inclou mobles d’exterior.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 1 Habitació — 38 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 38 m²

Habitació 1 - 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Aire condicionat individual per a cada habitació de l'allotjament
  • TV de pantalla plana
  • Zona d'estar
  • Dutxa
  • Assecador
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 38 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

14:30–23:30

Sortida

06:00–10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

Bressol (edat en anys: 0–2). Gratuït. L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. Informa l’allotjament amb antelació de l’hora prevista d’arribada. Pots fer servir l’apartat de peticions especials en reservar o les dades de contacte de la confirmació.

Idiomes que parla el personal
grec anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Studio in Corfu town»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El lloc de culte «Ιερός Μητροπολιτικός Ναός Υπεραγίας Θεοτόκου Σπηλαιωτίσσης, Αγίου Βλασίου και Αγίας Θεοδώρας» és a 60 m, a uns 5 minuts a peu.

  • La platja «Παραλία ΝΑΟΚ» es troba a 640 m. Compta amb uns 15 minuts a peu.

  • L’aeroport «Διεθνής Αερολιμένας Κέρκυρας «Ιωάννης Καποδίστριας»» es troba a 2,5 km de l’allotjament.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Ιερός Μητροπολιτικός Ναός Υπεραγίας Θεοτόκου Σπηλαιωτίσσης, Αγίου Βλασίου και Αγίας Θεοδώρας lloc de culte
    60 m
    aprox. 5 min a peu
  • Μουσείο Χαρτονομισμάτων museu
    200 m
    aprox. 5 min a peu
  • Βυζαντινό Μουσείο - Παναγία Αντιβουνιώτισσα museu
    220 m
    aprox. 5 min a peu
  • Casa Parlante museu
    260 m
    aprox. 5 min a peu
  • Καθεδρικός Ναός Αγίου Χριστοφόρου και Ιακώβου Κέρκυρας catedral
    300 m
    aprox. 10 min a peu
  • Μουσείο Ασιατικής Τέχνης museu
    350 m
    aprox. 10 min a peu
  • Αρχαιολογικό Μουσείο Κέρκυρας museu
    770 m
    aprox. 15 min a peu
  • Φάρος Παλαιού Φρουρίου far
    830 m
    aprox. 15 min a peu
  • Πύργος Νεραντζίχας castell
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Μουσείο Παλαιόπολης - Mon Repos museu
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu

Natura

  • Μαρίνα Παλαιού Λιμανιού port esportiu
    220 m
    aprox. 5 min a peu
  • Σπιανάδα parc
    490 m
    aprox. 10 min a peu
  • Παραλία ΝΑΟΚ platja
    640 m
    aprox. 15 min a peu
  • Μανδράκι platja
    800 m
    aprox. 15 min a peu
  • Τραμουντάνα platja
    1,8 km
    aprox. 35 min a peu
  • Μαΐστρος platja
    2,0 km
    aprox. 40 min a peu
  • Καρδάκι platja
    2,6 km
  • Παραλία Κοντοκαλίου platja
    5,8 km

Transport públic

  • Στάση Τουριστικών Λεωφορείων estació d’autobusos
    540 m
    aprox. 10 min a peu
  • Κέρκυρα terminal de ferris
    720 m
    aprox. 15 min a peu
  • Επιβατικός Σταθμός Φέριμποτ terminal de ferris
    880 m
    aprox. 20 min a peu
  • Κέρκυρα terminal de ferris
    1,8 km
    aprox. 35 min a peu

Aeroports

  • Διεθνής Αερολιμένας Κέρκυρας «Ιωάννης Καποδίστριας» aeroport
    2,5 km
  • Κρατικός Αερολιμένας Ιωαννίνων «Βασιλεύς Πύρρος» aeroport
    77,5 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Aire condicionat
  • Habitacions per a no fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Animals de companyia

  • S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Serveis de recepció

  • Registre d'entrada o sortida exprés
  • Possibilitat de factura

Transport

  • Lloguer de cotxes

Neteja i desinfecció

  • L'allotjament o unitat es desinfecta després de cada estada
  • Els llençols, tovalloles i altra roba es renten seguint les directrius de les autoritats locals

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
7,1 / 10
Bé 39 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Studio in Corfu town
Quines són les coordenades GPS de Studio in Corfu town?

Les coordenades GPS de Studio in Corfu town són 39.625766, 19.920605.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Studio in Corfu town?

L’entrada a Studio in Corfu town comença a les 14:30 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Studio in Corfu town?

Les opcions d’habitació a Studio in Corfu town inclouen: Apartament 1 Habitació.

Puc portar una mascota a Studio in Corfu town?

S’admeten animals de companyia. Sense càrrecs.

Com puc contactar amb Studio in Corfu town?

Després de reservar a Studio in Corfu town, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Μουσείο Χαρτονομισμάτων»?

Calcula uns 5 minuts a peu fins a «Μουσείο Χαρτονομισμάτων». La distància en línia recta és de 200 m.

Descobreix Ciutat de Corfú

Troba més allotjaments a Ciutat de Corfú

Descobreix els allotjaments a Ciutat de Corfú per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Ciutat de Corfú