1/10

Apartmán

Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste

Rue des Nereides, 34300 Cap d'Agde, FrancieZobrazit mapu

Apartmán s 1 ložnicí 2 hosté Francie
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 2 hosty
✓ 33 Vybavení Vybavení a služby
☏ 24/724/7 Podpora hostů Jsme tu, abychom pomohli
Klimatizace
Terasa

O ubytování

Váš pobyt v Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste

Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste se nachází ve čtvrti Naturist Village v destinaci Cap d'Agde a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Pláž Plage Naturiste d'Agde se nachází jen 2,1 km odtud.

Tento apartmán s klimatizací má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s lednicí.

Letiště Beziers Cap d'Agde leží 15 km od ubytování.

Pokoje a vybavení

V apartmánu je počet ložnic 1 a maximální počet hostů 2. Lůžkové vybavení tvoří 1 manželská postel. K venkovnímu vybavení v apartmánu patří terasa. K vybavení kuchyně patří lednice.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán s 1 ložnicí

  • 2 hosté
  • 1 ložnice

Ložnice 1 - 1 manželská postel

Hlavní výhody
  • Klimatizace
  • TV s plochou obrazovkou
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
  • Lednička
  • Kuchyň
  • Pračka
  • Terasa
  • Až 2 hosté

Praktické informace o pobytu

Příjezd

17:00–19:00

Odjezd

Do 11:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Parkování

Ubytování neposkytlo informace o parkování.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Ubytování přijímá hosty od 18 let.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny.

Jazyky, kterými mluví personál
němčina angličtina francouzština italština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Přístav pro rekreační lodě „Port Ambonne“ se nachází 470 m vzdušnou čarou od ubytování, s odhadovanou dobou chůze přibližně 10 minut.

  • Muzeum „Musée de l'Éphèbe“ leží ve vzdálenosti 1,6 km vzdušnou čarou.

  • Vlakové nádraží „Marseillan-Plage“ leží ve vzdálenosti 2,4 km vzdušnou čarou. Odhadovaná doba chůze je přibližně 45 minut.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • Musée de l'Éphèbe muzeum
    1,6 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Captain Jako aquapark
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Luna Park zábavní park
    2,8 km
  • AquaDino aquapark
    2,8 km
  • Dino World zábavní park
    2,8 km
  • Parc d'attractions de Marseillan Plage zábavní park
    3,1 km
  • Aqualand Cap d'Agde aquapark
    3,2 km
  • Pirateland aquapark
    3,2 km
  • Aquapark aquapark
    3,2 km
  • Wake Beach aquapark
    3,3 km

Příroda

  • Port Ambonne přístav pro rekreační lodě
    470 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Plage naturiste Cap d'Agde pláž
    480 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Plage de la Roquille pláž
    880 m
    přibližně 20 min pěšky
  • Plage du Môle pláž
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Plage de la Dalle pláž
    2,0 km
    přibližně 35 min pěšky
  • Plage de la Grande Conque pláž
    2,5 km
  • La Plagette pláž
    2,8 km
  • Plage Richelieu pláž
    3,6 km

Veřejná doprava

  • Marseillan-Plage vlakové nádraží
    2,4 km
    přibližně 45 min pěšky

Letiště

  • Aéroport de Béziers - Cap d'Agde en Languedoc letiště
    14,4 km
  • Aéroport de Montpellier - Méditerranée letiště
    47,2 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Různé

  • Klimatizace
  • Všechny prostory nekuřácké

Společné prostory

  • Terasa

Recenze

Co zde hosté oceňují

Hodnocení se zobrazí, jakmile budou dostupná

Přečíst všechna hodnocení
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste?

GPS souřadnice ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste jsou 43.297095, 3.528515.

Je v ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste internet zdarma?

Ano. Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste nabízí hostům internet zdarma.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste?

Příjezd v ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste začíná v 17:00 a odjezd je možný do 11:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste zahrnují: Apartmán s 1 ložnicí.

Jak mohu kontaktovat ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste?

Po vytvoření rezervace v ubytování Studio 411, Héliopolis AB au village naturiste budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu Plage naturiste Cap d'Agde vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu Plage naturiste Cap d'Agde je 480 m vzdušnou čarou. Orientační odhad pro pěší cestu je 10 minut.

Kde se nachází Luna Park vzhledem k ubytování?

Luna Park leží ve vzdálenosti 2,8 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Cap d'Agde

Najděte další ubytování v destinaci Cap d'Agde

Prohlédněte si ubytování v destinaci Cap d'Agde podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Cap d'Agde