1/11

Apartament

Studio at Church House

5 Church Walk, EX39 2BP Bideford, Regne UnitVeure mapa

Apartament 1 Habitació 2 persones Regne Unit
★ 9,4/109,4 Fantàstic 52 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 2 persones
✓ 55 Serveis Serveis i equipament
Guardaequipatges

Sobre l’allotjament

La teva estada a Studio at Church House

Els hostes de Studio at Church House a Bideford tenen a la seva disposició un servei de guardaequipatges. L'allotjament és a menys de 1 km de «Lundy Island» i a 4 km de «Royal North Devon Golf Club».

L'allotjament posa a disposició dels hostes connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

La distància fins a l'aeroport «Exeter International » és de 96 km.

L'entrada es pot fer a partir de les 16:00, i l'hora límit de sortida és a les 11:00. L'equip de l'allotjament parla alemany, anglès i francès.

La persona que fa el registre d'entrada ha de tenir almenys 18 anys. No es permet fumar a l'allotjament.

Habitacions i equipament

L’apartament té 46 m² i capacitat per a un màxim de 2 persones. La distribució inclou 1 dormitori. Els dormitoris tenen 1 llit extragran. L’equipament de bany a l’apartament inclou una dutxa arran de terra i un assecador de cabells. La cuina inclou una placa de cuina, un forn i una nevera. Per a més comoditat, hi ha calefacció.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 1 Habitació — 46 m²

  • 2 persones
  • 1 dormitori
  • 46 m²

Habitació 1 - 1 llit extragran

Destacats
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Dutxa
  • Assecador
  • Endoll a prop del llit
  • Tetera/cafetera
  • Nevera
  • Fins a 2 persones
  • Superfície: 46 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 16:00

Sortida

Fins a les 11:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. L’allotjament admet hostes a partir de 18 anys.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament. L’allotjament està gestionat per un particular.

Idiomes que parla el personal
alemany anglès francès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Studio at Church House»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El lloc de culte «St Mary's Church» és a 30 m.

  • L’espai protegit «Burrough Farm» es troba a 2,6 km de l’allotjament.

  • L’aeroport «Exeter Airport» es troba a una distància de 63,7 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • St Mary's Church lloc de culte
    30 m
    aprox. 5 min a peu
  • Strand Gallery galeria
    450 m
    aprox. 10 min a peu
  • Chudleigh Fort ruïnes
    490 m
    aprox. 10 min a peu
  • Burton at Bideford museu
    520 m
    aprox. 10 min a peu
  • The BIG Sheep parc d’atraccions
    2,7 km
  • Pebble Ridge Adventure Golf and Go Karts parc d’atraccions
    3,6 km
  • North Devon Maritime Museum museu
    4,1 km
  • Instow Range Rear Light far
    5,2 km
  • Crow Point Light far
    5,6 km
  • Berry Castle jaciment arqueològic
    5,8 km

Natura

  • Victoria Park parc
    650 m
    aprox. 15 min a peu
  • Burrough Farm espai protegit
    2,6 km
  • West Appledore platja
    4,6 km
  • Abbotsham Cliffs espai protegit
    4,6 km
  • Northam Beach platja
    4,6 km
  • Instow Beach platja
    4,8 km
  • Isley Marsh Nature Reserve espai protegit
    7,1 km
  • Saunton Sands platja
    8,6 km

Aeroports

  • Exeter Airport aeroport
    63,7 km
  • Cardiff Airport aeroport
    73,4 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Serveis de recepció

  • Guardaequipatges

Seguretat

  • Extintors
  • Detectors de fum

Mesures de seguretat

  • Farmaciola disponible

Altres

  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
9,4 / 10
Fantàstic 52 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Studio at Church House
Quines són les coordenades GPS de Studio at Church House?

Les coordenades GPS de Studio at Church House són 51.016627, -4.205502.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Studio at Church House?

L’entrada a Studio at Church House comença a les 16:00 i la sortida és fins a les 11:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Studio at Church House?

Les opcions d’habitació a Studio at Church House inclouen: Apartament 1 Habitació.

Com puc contactar amb Studio at Church House?

Després de reservar a Studio at Church House, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Instow Range Rear Light»?

«Instow Range Rear Light» és a una distància de 5,2 km.

Descobreix Bideford

Troba més allotjaments a Bideford

Descobreix els allotjaments a Bideford per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Bideford