Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Staiulo - Primo Piano - La Plumeria
Majoituspaikassa Staiulo - Primo Piano - La Plumeria (Leuca) asiakkaille on tarjolla ilmastointi. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoituspaikasta on 110 km lentoasemalle ”Salento ”.
Asiakkaat voivat kirjautua sisään klo 14:00–22:00 ja ulos viimeistään klo 10:00. Henkilökunta puhuu muun muassa saksaa, kreikkaa ja englantia.
Lemmikkieläimet ovat sallittuja ilman lisämaksua, ja kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Sisäänkirjautuminen edellyttää vähintään 18 vuoden ikää.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa huoneistossa on 55 m², ja makuuhuoneita on 2. Majoittua voi enintään 6 henkilöä. Vuoteina on 3 yhden hengen vuodetta ja 1 king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on suihku. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina huoneistossa on parveke. Keittiön varustukseen kuuluu keittotaso, kahvinkeitin ja uuni.