1/10

Hotel

Spark By Hilton Corpus Christi Southeast

5209 Blanche Moore Dr, TX 78411 Corpus Christi, USAZobrazit mapu

Pokoj s manželskou postelí King 2 hosté USA
★ 6,6/106,6 Příjemné 263 recenzí Booking.com
▦ 44 Možnosti pokoje Pro 2 hosty
✓ 3030 Vybavení Vybavení a služby
Krytý bazén
Fitness centrum
Rodinné pokoje
Klimatizace
Domácí zvířata jsou povolena.
Parkoviště v objektu

O ubytování

Váš pobyt v Spark By Hilton Corpus Christi Southeast

Spark By Hilton Corpus Christi Southeast je hotel a poskytuje hostům krytý bazén a fitness centrum a bazén je v provozu celý rok. Hosté mohou využít parkování v areálu.

Nabídka ubytování zahrnuje klimatizaci. Objekt poskytuje hostům úschovnu zavazadel a bezplatné Wi-Fi v celém objektu. Ubytování nabízí vybavení pro grilování.

Recepce je otevřena nepřetržitě a personál mluví anglicky.

Ubytování přijímá děti každého věku a povoluje domácí zvířata (může být účtován poplatek).

Pokoje a vybavení

Spark By Hilton Corpus Christi Southeast nabízí dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkové pokoje a celkový počet ubytovacích jednotek je 61. Limit obsazenosti závisí na jednotce a pohybuje se od 2 do 4. Lůžkové vybavení v čtyřlůžkovém pokoji «Pokoj se 2 manželskými postelemi Queen» tvoří 2 postele king-size.

Ve všech pokojích je k dispozici toto kuchyňské vybavení: lednice. K dispozici je následující vybavení: klimatizace a topení. K vybavení patří psací stůl a TV s plochou obrazovkou.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Pokoj s manželskou postelí King

  • 2 hosté
  • 1 ložnice

Ložnice 1 - 1 postel super king-size

Hlavní výhody
  • Klimatizace
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Fén
  • Lednička
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Až 2 hosté

Pokoj s manželskou postelí King a bezbariérovou vanou

  • 2 hosté
  • 1 ložnice

Ložnice 1 - 1 postel super king-size

Hlavní výhody
  • Klimatizace
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Fén
  • Lednička
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Až 2 hosté

Nekuřácký pokoj s manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou

  • 4 hosté
  • 1 ložnice

Ložnice 1 - 1 postel super king-size a 1 rozkládací pohovka

Hlavní výhody
  • Klimatizace
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Fén
  • Lednička
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Až 4 hosté

Pokoj se 2 manželskými postelemi Queen

  • 4 hosté
  • 1 ložnice

Ložnice 1 - 2 postele king-size

Hlavní výhody
  • Klimatizace
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Fén
  • Lednička
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Až 4 hosté

Praktické informace o pobytu

Příjezd

Od 15:00

Odjezd

Do 11:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Záloha na případné škody

Ubytování může požadovat kauci na případné škody ve výši USD 75. Kauce se hradí platební kartou. Záloha se vybírá při příjezdu. Vrácení zálohy se očekává do 7 dnů od odjezdu. Způsob vrácení zálohy: na kreditní kartu.

Důležité informace

Při příjezdu je vyžadován průkaz totožnosti s fotografií a kreditní karta. Zvláštní požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Nákupní centrum „La Palmera“ leží ve vzdálenosti 580 m vzdušnou čarou. Odhadovaná doba chůze je přibližně 10 minut.

  • Chráněné území „Hans and Pat Suter Wildlife Refuge“ se nachází 4,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

  • Letiště „Corpus Christi International Airport“ leží ve vzdálenosti 14,7 km vzdušnou čarou.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • La Palmera nákupní centrum
    580 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Aurora Arts Theatre divadlo
    1,2 km
    přibližně 25 min pěšky
  • Performing Arts Center divadlo
    5,5 km
  • Funtrackers Family Fun Center zábavní park
    9,0 km
  • Texas Surf Museum muzeum
    9,6 km
  • Corpus Christi Cathedral katedrála
    9,7 km
  • Hurricane Alley zábavní park
    11,4 km
  • Corpus Christi Museum of Science and History muzeum
    11,4 km
  • Texas State Aquarium akvárium
    11,7 km
  • USS Lexington Museum on the Bay muzeum
    11,8 km

Příroda

  • Claremont Park park
    1,9 km
    přibližně 35 min pěšky
  • Candlewood Park park
    2,4 km
    přibližně 45 min pěšky
  • Brookdale Park park
    2,7 km
  • Hans and Pat Suter Wildlife Refuge chráněné území
    4,1 km
  • Carrol Lane Park park
    4,2 km
  • Casa Linda Park park
    4,6 km
  • University Beach pláž
    5,6 km
  • South Texas Botanical Garden & Nature Center zahrada
    6,6 km

Veřejná doprava

  • South side autobusové nádraží
    740 m
    přibližně 15 min pěšky

Letiště

  • Cuddihy Field letiště
    13,3 km
  • Corpus Christi International Airport letiště
    14,7 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Bazén a wellness

  • Krytý bazén
  • Krytý bazén (po celý rok)
  • Bazén
  • Fitness centrum

Různé

  • Rodinné pokoje
  • Klimatizace
  • Topení
  • Všechny prostory nekuřácké

Domácí mazlíčci

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Služby na recepci

  • Recepce 24 hodin denně
  • Úschova zavazadel

Jídlo a pití

  • Gril

Bezpečnost potravin a nápojů

  • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí
  • Možnost donášky jídla do ubytovací jednotky
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu v jídelních částech

Fyzický odstup

  • Možnost bezhotovostní platby
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu
  • Přepážky nebo jiné bariéry mezi hosty a zaměstnanci tam, kde je třeba

Úklid a desinfekce

  • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
  • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce během pobytu
  • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů

Bezpečnost

  • Lékárnička k dispozici
  • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
  • Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
  • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
  • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Zabezpečení

  • Trezor

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
6,6 / 10
Příjemné 263 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.

Porovnání cen

Cena a podobná ubytování

Porovnání v kategorii „Hotel“ · Corpus Christi.

2 osoby · 1 noc

Ve srovnání s celým městem

Všechny typy ubytování

Levnější než 65.4% ostatních ubytování ve městě.

Ve srovnání se stejným typem ubytování

Hotel

Levnější než 68.9% ostatních ubytování tohoto typu.

Podobný standard a cena

Orientační ceny pro 2 osoby a 1 noc. Cena nabídky závisí na termínu pobytu.

Otázky a odpovědi - Spark By Hilton Corpus Christi Southeast
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast?

GPS souřadnice ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast jsou 27.709, -97.378.

Kolik stojí rezervace pokoje v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast?

Ceny pokojů v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast začínají od 1 498,2 Kč.

Je v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast internet zdarma?

Ano. Spark By Hilton Corpus Christi Southeast nabízí hostům internet zdarma.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast?

Příjezd v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast začíná v 15:00 a odjezd je možný do 11:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast zahrnují: Pokoj s manželskou postelí King, Pokoj s manželskou postelí King a bezbariérovou vanou, Nekuřácký pokoj s manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou, Pokoj se 2 manželskými postelemi Queen.

Mohu si do ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast přivést domácího mazlíčka?

Domácí zvířata jsou povolena. Může být požadován další poplatek.

Jak mohu kontaktovat ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast?

Po vytvoření rezervace v ubytování Spark By Hilton Corpus Christi Southeast budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Kde se nachází Claremont Park vzhledem k ubytování?

Claremont Park leží ve vzdálenosti 1,9 km vzdušnou čarou. Pěšky počítejte orientačně s 35 minutami.

Jaká je vzdálenost k místu Cuddihy Field vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu Cuddihy Field je 13,3 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Corpus Christi

Najděte další ubytování v destinaci Corpus Christi

Prohlédněte si ubytování v destinaci Corpus Christi podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Corpus Christi