Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Spacious & comfy Home- very close to NEC Birmingham ,HS2 & Airport- Perfect for contractors & groups- free parking & Fast WiFi
Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi. ”National Motorcycle Museum” sijaitsee 4,5 km päässä majoituspaikasta.
Saatavilla on maksutonta pysäköintiä, ja asiakkaat voivat käyttää maksutonta Wi-Fi-yhteyttä koko majoituspaikassa. Majoituspaikka tarjoaa viihteenä elokuvailtoja. Majoittujille on tarjolla puutarha.
Majoituksesta voi saada laskun. Majoituspaikka tarjoaa yksilöllisen sisään- ja uloskirjautumisen. Henkilökunta puhuu englantia ja ranskaa.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Majoituspaikasta on 8 km lentoasemalle ”Birmingham ”.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa loma-asunnossa on 100 m², makuuhuoneita 3 ja majoittujia voi olla enintään 8. Vuoteina on 4 yhden hengen vuodetta ja 1 parivuode.
Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja hiustenkuivaaja. Ulkotiloihin liittyvinä mukavuuksina loma-asunnossa on patio, ruokailutila ulkona ja ulkokalusteet. Loma-asunnossa voi nauttia seuraavista näkymistä: puutarhanäkymä. Keittiön varustukseen kuuluu uuni, mikroaaltouuni ja jääkaappi.