1/10

Apartament

Spacious, Bright Apartment with Private Parking

18 All. de Fontainebleau, 75019 Paryż, FrancjaZobacz mapę

Apartament z 3 sypialniami 6 osób Francja
▦ 11 Opcje pokoju Dla 6 osób
✓ 44 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
☏ 24/724/7 Pomoc dla gości Jesteśmy do dyspozycji
parking na terenie obiektu
przechowalnia bagażu
ogród

O obiekcie

Twój pobyt w Spacious, Bright Apartment with Private Parking

W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano sypialnię (1) oraz kuchnię. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem.

Obiekt Spacious, Bright Apartment with Private Parking oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz widok na ogród. Położony jest on w miejscowości Paryż. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy Gare de l'Est – 3,9 km, Hala koncertowa La Cigale – 4,5 km.

Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 3,8 km znajduje się Dworzec kolejowy Gare du Nord.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja metra Pigalle – 4,6 km, Centrum Pompidou – 5,4 km. Lotnisko Lotnisko Paryż - Charles De Gaulle znajduje się 16 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Spacious, Bright Apartment with Private Parking oferuje apartament o powierzchni 70 m². W sypialni są jedno łóżko podwójne i jedna rozkładana sofa. Do dyspozycji gości jest również pralka. Apartament ma ogrzewanie.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Apartament z 3 sypialniami — 70 m²

  • 6 osób
  • 1 sypialnia
  • 70 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko podwójne i 1 rozkładana sofa

Najważniejsze udogodnienia
  • Ogrzewanie
  • TV
  • Widok
  • kuchnia
  • pralka
  • łóżeczka dziecięce
  • Maksymalnie 6 osób
  • 70 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

Od 15:00

Wymeldowanie

Do 11:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Łóżeczko dziecięce (wiek w latach: 0–3). Bezpłatnie. Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez. Obiektem zarządza gospodarz prywatny.

Parking

Języki używane przez personel
angielski francuski

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Spacious, Bright Apartment with Private Parking”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Park „Square du Petit-Bois” znajduje się w odległości 100 m, a dojście zajmuje około 5 minut.

  • Muzeum „Cité des Sciences et de l'Industrie” leży 1,2 km stąd. Pieszo to około 25 minut.

  • Stacja metra „Danube” leży w odległości 450 m od obiektu.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Théâtre Darius Milhaud teatr
    150 m
    około 5 min pieszo
  • Argonaute muzeum
    1,0 km
    około 20 min pieszo
  • Cité des Sciences et de l'Industrie muzeum
    1,2 km
    około 25 min pieszo
  • Regard des Maussins pomnik
    1,4 km
    około 30 min pieszo
  • Le Cent Quatre teatr
    1,6 km
    około 30 min pieszo
  • Pavillon Carré de Baudouin teatr
    1,7 km
    około 30 min pieszo
  • Théâtre-cinéma du Garde-Chasse teatr
    2,1 km
    około 40 min pieszo
  • Maison des Métallos teatr
    2,2 km
    około 40 min pieszo
  • Musée Edith Piaf muzeum
    2,2 km
    około 40 min pieszo
  • Fort de Romainville fort
    2,4 km
    około 45 min pieszo

Przyroda

  • Square du Petit-Bois park
    100 m
    około 5 min pieszo
  • Jardin Hérold park
    420 m
    około 10 min pieszo
  • Parc de la Butte du Chapeau Rouge park
    660 m
    około 15 min pieszo
  • Promenade Amália Rodrigues park
    800 m
    około 15 min pieszo
  • Parc des Buttes-Chaumont park
    860 m
    około 15 min pieszo
  • Parc de la Villette park
    1,1 km
    około 20 min pieszo
  • Jardin Luc-Hoffmann park
    1,5 km
    około 30 min pieszo
  • Jardin des Tuileries park
    5,3 km

Transport publiczny

  • Porte de Pantin stacja metra
    370 m
    około 10 min pieszo
  • Ourcq stacja metra
    390 m
    około 10 min pieszo
  • Danube stacja metra
    450 m
    około 10 min pieszo
  • Botzaris stacja metra
    690 m
    około 15 min pieszo

Lotniska

  • Lotnisko Le Bourget lotnisko
    9,0 km
  • Port lotniczy Paryż-Roissy-Charles de Gaulle lotnisko
    18,2 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Parking

  • parking na terenie obiektu

Usługi recepcji

  • przechowalnia bagażu

Części wspólne

  • ogród

Pozostałe udogodnienia

  • zakaz palenia w całym obiekcie

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Brak opinii o tym obiekcie.

Zobacz wszystkie opinie
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Spacious, Bright Apartment with Private Parking
Jakie są współrzędne GPS obiektu Spacious, Bright Apartment with Private Parking?

Współrzędne GPS obiektu Spacious, Bright Apartment with Private Parking to 48.885426, 2.391352.

Czy w obiekcie Spacious, Bright Apartment with Private Parking jest bezpłatny parking?

Tak. Spacious, Bright Apartment with Private Parking oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Spacious, Bright Apartment with Private Parking?

Zameldowanie w obiekcie Spacious, Bright Apartment with Private Parking rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 11:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Spacious, Bright Apartment with Private Parking?

W obiekcie Spacious, Bright Apartment with Private Parking dostępne są następujące rodzaje pokoi: Apartament z 3 sypialniami.

Jak skontaktować się z obiektem Spacious, Bright Apartment with Private Parking?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Spacious, Bright Apartment with Private Parking otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko jest do fortu?

„Fort de Romainville” znajduje się w odległości 2,4 km. To około 45 minut pieszo.

W jakiej odległości znajduje się „Jardin des Tuileries”?

„Jardin des Tuileries” leży w odległości 5,3 km.

Noclegi w: Paryż

Więcej noclegów w miejscowości Paryż

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Paryż