1/10

Prázdninový dům

Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham

5 Edgehill Gardens, RM10 7LB Dagenham, Velká BritánieZobrazit mapu

Prázdninový dům 4 hosté Velká Británie
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 4 hosty
✓ 44 Vybavení Vybavení a služby
☏ 24/724/7 Podpora hostů Jsme tu, abychom pomohli
Parkoviště v objektu
Topení

O ubytování

Váš pobyt v Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham

Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham se nachází v destinaci Dagenham. Upminster stanice metra se nachází 8,7 km daleko, East Ham stanice metra 8,8 km a Gants Hill stanice metra 10 km.

Toto ubytování poskytuje Wi-Fi zdarma a na místě je k dispozici také soukromé parkoviště. Barking stanice metra se nachází 5,9 km odtud.

Tento prázdninový dům má TV, 2 ložnice a obývací prostor. V tomto prázdninovém domě jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo.

Snaresbrook stanice metra se nachází 13 km od ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham a South Woodford stanice metra je 14 km daleko. Letiště Londýn City leží 11 km od ubytování.

Pokoje a vybavení

Plocha v prázdninovém domě činí 70 m² a limit obsazenosti je 4. Dispozice zahrnuje 2 ložnice. Lůžkové vybavení tvoří 2 jednolůžka a 1 postel king-size. K vybavení koupelny v prázdninovém domě patří vana. V prázdninovém domě je k dispozici toto kuchyňské vybavení: varná deska, trouba a mikrovlnná trouba. K dispozici je následující vybavení: topení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Prázdninový dům — 70 m²

  • 4 hosté
  • 2 ložnice
  • 70 m²

Ložnice 1 - 1 postel king-size, Ložnice 2 - 2 jednolůžka

Hlavní výhody
  • Topení
  • Varná deska
  • Posezení
  • Vana
  • Lednička
  • Mikrovlnná trouba
  • Rychlovarná konvice
  • Až 4 hosté
  • Plocha: 70 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

Od 15:00

Odjezd

Do 12:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Záloha na případné škody

Ubytování může požadovat kauci na případné škody ve výši GBP 100. Kauce se hradí platební kartou.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Místo bohoslužeb „St George's, Becontree“ leží ve vzdálenosti 660 m vzdušnou čarou.

  • Chráněné území „Dagenham Village Churchyard“ se nachází 1,6 km vzdušnou čarou od ubytování. Pěšky počítejte orientačně s 30 minutami.

  • Stanice metra „Dagenham East“ se nachází 1,3 km vzdušnou čarou od ubytování, s odhadovanou dobou chůze přibližně 25 minut.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • St George's, Becontree místo bohoslužeb
    660 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Victoria Road stadion
    750 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Valence House muzeum
    1,4 km
    přibližně 25 min pěšky
  • Havering Museum muzeum
    3,5 km
  • Romford War Memorial pietní místo
    4,0 km
  • Eastbury Manor House muzeum
    4,1 km
  • Splash Park Barking aquapark
    4,5 km
  • RAF Hornchurch Heritage Centre muzeum
    4,5 km
  • Rainham Clocktower pietní místo
    4,6 km
  • Rainham Hall muzeum
    4,7 km

Příroda

  • Dagenham Village Churchyard chráněné území
    1,6 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Parsloes Park Squatts chráněné území
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky
  • The Chase Local Nature Reserve chráněné území
    2,3 km
    přibližně 40 min pěšky
  • The Wilds Ecology Park chráněné území
    3,4 km
  • Ingrebourne Valley Local Nature Reserve chráněné území
    5,4 km
  • Conservation Area chráněné území
    5,6 km
  • Crossness Nature Reserve chráněné území
    5,6 km
  • Chigwell Row Wood chráněné území
    7,7 km

Veřejná doprava

  • Beacontree Heath Bus Terminal autobusové nádraží
    950 m
    přibližně 20 min pěšky
  • Dagenham Heathway stanice metra
    1,2 km
    přibližně 25 min pěšky
  • Dagenham East stanice metra
    1,3 km
    přibližně 25 min pěšky
  • Becontree stanice metra
    2,2 km
    přibližně 40 min pěšky

Vleky a lanovky

  • London Cable Car lyžařský vlek
    11,0 km

Letiště

  • London City Airport letiště
    8,6 km
  • London Heathrow Airport letiště
    43,2 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Různé

  • Topení
  • Všechny prostory nekuřácké

Zabezpečení

  • Požární alarmy

Recenze

Co zde hosté oceňují

Hodnocení se zobrazí, jakmile budou dostupná

Přečíst všechna hodnocení
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham?

GPS souřadnice ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham jsou 51.551977, 0.151506.

Je v ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham internet zdarma?

Ano. Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham bezplatné parkování?

Ano. Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham?

Příjezd v ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham začíná v 15:00 a odjezd je možný do 12:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham zahrnují: Prázdninový dům.

Jak mohu kontaktovat ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham?

Po vytvoření rezervace v ubytování Spacious & Modern 2-Bed House in Dagenham budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jak dlouho přibližně trvá pěší cesta k místu Victoria Road?

Odhad chůze k místu Victoria Road je přibližně 15 minut, při vzdálenosti 750 m vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Dagenham

Najděte další ubytování v destinaci Dagenham

Prohlédněte si ubytování v destinaci Dagenham podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Dagenham