1/10

Apartament

Secret Garden by PortofinoVacanze

Via Fratelli Betti, 81 PT, 16035 Rapallo, ItàliaVeure mapa

Apartament 2 Habitacions 4 persones Itàlia
★ 8,2/108,2 Molt bé 16 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 4 persones
✓ 33 Serveis Serveis i equipament
Aire condicionat
Habitacions per a no fumadors

Sobre l’allotjament

La teva estada a Secret Garden by PortofinoVacanze

Secret Garden by PortofinoVacanze a Rapallo posa a disposició dels hostes aire condicionat. L'allotjament es troba a menys de 1 km de la platja «Rapallo Beach».

Les instal·lacions i els serveis inclouen connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

«Castello Brown» es troba a 8,6 km de l'allotjament. L'aeroport «Genoa Cristoforo Colombo » és a 40 km de l'allotjament.

L'entrada es pot fer entre les 15:00 i les 21:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:00.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

A Secret Garden by PortofinoVacanze, l’apartament té 60 m² i pot allotjar fins a 4 persones. La distribució inclou 2 dormitoris. Els dormitoris tenen 2 llits king-size. Per a més comoditat, hi ha calefacció. Els hostes disposen, a més, de una rentadora. També hi ha un televisor de pantalla plana.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 2 Habitacions — 60 m²

  • 4 persones
  • 2 dormitoris
  • 60 m²

Habitació 1 - 1 llit king-size, Habitació 2 - 1 llit king-size

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Cuina americana/zona de cuina
  • Cuina
  • Rentadora
  • Fins a 4 persones
  • Superfície: 60 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

15:00–21:00

Sortida

00:00–10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

22 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Aparcament

L’allotjament no ha facilitat informació sobre l’aparcament.

Infants i llits supletoris

Bressol (edat en anys: 0–2). El suplement és de EUR 5 per nit. L’edat mínima per registrar-se és de 22 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Dipòsit per possibles danys

L’allotjament pot demanar un dipòsit per danys de EUR 300.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Idiomes que parla el personal
anglès italià

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Secret Garden by PortofinoVacanze»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • L’estació de tren «Rapallo» es troba a 300 m de l’allotjament.

  • El castell «Castello di Rapallo» es troba a 570 m. Compta amb uns 10 minuts a peu.

  • El remuntador «Funivia Rapallo-Montallegro» es troba a 1,2 km.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Chiesa di Santo Stefano lloc de culte
    410 m
    aprox. 10 min a peu
  • Chiesa di San Francesco lloc de culte
    440 m
    aprox. 10 min a peu
  • Museo Attilio e Cleofe Gaffoglio museu
    540 m
    aprox. 10 min a peu
  • Castello di Rapallo castell
    570 m
    aprox. 10 min a peu
  • Museo del Merletto museu
    850 m
    aprox. 15 min a peu
  • Castello di Punta Pagana castell
    2,1 km
    aprox. 40 min a peu
  • Castello di Santa Margherita Ligure castell
    2,8 km
  • Torre Sarracena castell
    4,7 km
  • Castello Brown castell
    5,9 km
  • Museo Marinaro Gio Bono Ferrari museu
    6,2 km

Natura

  • Spiaggia pubblica Rapallo platja
    540 m
    aprox. 10 min a peu
  • Spiaggia delle Nagge platja
    640 m
    aprox. 15 min a peu
  • Spiaggia pubblica Rapallo platja
    660 m
    aprox. 15 min a peu
  • Castello Dei Sogni platja
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • Pozzetto Spiaggia platja
    1,5 km
    aprox. 30 min a peu
  • Parco Naturale Regionale di Portofino - Aree contigue espai protegit
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Parco Naturale Regionale di Portofino - Aree contigue espai protegit
    4,8 km
  • Area naturale marina protetta Portofino espai protegit
    6,1 km

Transport públic

  • Rapallo estació de tren
    300 m
    aprox. 10 min a peu
  • Rapallo FS Capolinea estació d’autobusos
    360 m
    aprox. 10 min a peu
  • Santa Margherita Ligure - Portofino estació de tren
    2,3 km
    aprox. 40 min a peu
  • Santa Margherita Ligure terminal de ferris
    2,7 km

Remuntadors i telefèrics

  • Funivia Rapallo-Montallegro remuntador
    1,2 km
    aprox. 25 min a peu
  • Rocca d'Aveto - Prato della Cipolla remuntador
    29,7 km

Aeroports

  • Aeroporto Internazionale di Genova - Cristoforo Colombo aeroport
    31,7 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Altres

  • Aire condicionat
  • Habitacions per a no fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
8,2 / 10
Molt bé 16 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Secret Garden by PortofinoVacanze
Quines són les coordenades GPS de Secret Garden by PortofinoVacanze?

Les coordenades GPS de Secret Garden by PortofinoVacanze són 44.352933, 9.234237.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Secret Garden by PortofinoVacanze?

L’entrada a Secret Garden by PortofinoVacanze comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Secret Garden by PortofinoVacanze?

Les opcions d’habitació a Secret Garden by PortofinoVacanze inclouen: Apartament 2 Habitacions.

Com puc contactar amb Secret Garden by PortofinoVacanze?

Després de reservar a Secret Garden by PortofinoVacanze, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

Quina distància hi ha fins a «Santa Margherita Ligure»?

«Santa Margherita Ligure» és a una distància de 2,7 km.

Quant es triga aproximadament a arribar a peu a «Parco Naturale Regionale di Portofino - Aree contigue»?

El trajecte a peu fins a «Parco Naturale Regionale di Portofino - Aree contigue» s’estima en 40 minuts. La distància en línia recta és de 2,2 km.

Descobreix Rapallo

Troba més allotjaments a Rapallo

Descobreix els allotjaments a Rapallo per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Rapallo