Over de accommodatie
Je verblijf bij Sa Coma (Llampúdol)
Sa Coma (Llampúdol) beschikt over een buitenzwembad, en biedt accommodatie in Sa Coma met gratis WiFi en uitzicht op het zwembad. Deze villa heeft een privézwembad, een tuin en gratis privéparkeren.
De villa heeft 4 slaapkamers, 1 badkamer, beddengoed, handdoeken, een tv met satellietzenders, een eethoek, een volledig uitgeruste keuken, en een terras met uitzicht op de stad.
Playa de Sa Coma ligt op 6 minuten lopen van de villa, en Natuurpark S'Albufera de Mallorca ligt 42 km verderop. Vliegveld Luchthaven Palma de Mallorca ligt op 68 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
De villa heeft 4 slaapkamers op een oppervlakte van 167 m². Er is ruimte voor maximaal 8 personen. De slaapkamers hebben 8 eenpersoonsbedden. De eigen badkamer heeft een bad, een bidet en een föhn. De keuken heeft een vaatwasser, een koffiezetapparaat en een oven. De buitenruimte omvat een barbecue, een eethoek buiten en buitenmeubilair.