Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Rox
Motelli Rox (Modriča) tarjoaa asiakkailleen baarin ja snackbaarin. Majoituspaikka tarjoaa maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla terassi ja yhteinen oleskelutila. Viihdetarjontaan sisältyy iltaviihdettä, ja lisäksi tarjolla on urheilutapahtumien esityksiä. Majoituspaikassa on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Paikan päällä on pelihuone. Asiakkaiden käytettävissä on kokous- ja juhlatiloja ja esteettömiä pysäköintipaikkoja.
Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden, ja henkilökunta puhuu englantia. Sisäänkirjautumisen yhteydessä on esitettävä kuvallinen henkilötodistus ja luottokortti. Saatavilla on yksilöllinen sisään- ja uloskirjautuminen.
Majoituspaikka ei salli lemmikkejä. Erityistoiveet toteutetaan saatavuuden mukaan, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksu.
Majoituspaikasta on 88 km lentoasemalle ”Tuzla International ”.
Huoneet ja varustelu
Rox tarjoaa yhteensä 5 majoitusyksikköä, tyyppeinä kahden hengen huoneet parivuoteella. Pinta-alaa kaikissa huoneissa on 15 m². Jokaisessa voi majoittua enintään 2 henkilöä. Vuoteina on 1 king size -vuode. Omassa kylpyhuoneessa on suihku ja hiustenkuivaaja. Käytettävissä on lämmitys.