Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Riedblick
Bare 34 kilometer fra Castle Ehrenfels og 40 kilometer fra OberschwabenHallen Ravensburg ligger Riedblick, som har gratis WiFi og gratis sykler. Denne leiligheten har balkong.
Denne leiligheten har terrasse med utsikt mot hagen og har også satellitt-TV (flatskjerm), et velutstyrt kjøkken med et kjøleskap, en oppvaskmaskin og en stekeovn, så vel som ett bad med dusj og hårføner.
Riedblick har en badestamp. Du har tilgang til en hage med en grill på dette overnattingsstedet, og i nærområdet kan du gå tur og dra på sykkeltur.
Friedrichshafen lufthavn ligger 54 kilometer unna overnattingsstedet.
Rom og fasiliteter
På 68 m² har leiligheten to soverom. Det er plass til opptil 4 gjester. Sengeoppsettet består av 1 dobbeltseng og 1 super king-size-seng. Gjester som bor i leiligheten, kan benytte boblebad. Det egne badet har badekar. Utendørsfasilitetene i leiligheten omfatter utendørs spiseplass og utemøbler.