1/10

Lejlighed

Res SOFIA BAY

Résidence sofia bay, 93150 Martil, MarokkoSe kort

Lejlighed med 1 soveværelse 5 personer Marokko
★ 1,0/101,0 Gæstebedømmelse 1 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Værelsesmuligheder Til 5 personer
✓ 33 Faciliteter Faciliteter og udstyr
Swimmingpool
Parkering på stedet

Om overnatningsstedet

Dit ophold på Res SOFIA BAY

Res SOFIA BAY ligger i Martil og har et boblebad. Dette overnatningssted privat pool og gratis privat parkering.

Denne lejlighed med 1 soveværelse har stue, fladskærms-tv samt et fuldt udstyret køkken.

Sania Ramel Lufthavn ligger 5 km væk.

Værelser og faciliteter

Hos Res SOFIA BAY er lejligheden på 70 m² og har plads til op til 5 personer. Lejligheden har 1 soveværelse. Udstyret omfatter en vaskemaskine.

Vis mere Vis mindre

Værelser

Værelsesmuligheder

Sammenlign de tilgængelige værelser, og vælg det, der passer til dit ophold.

Lejlighed med 1 soveværelse — 70 m²

  • 5 personer
  • 1 soveværelse
  • 70 m²

Soveværelse 1 - 1 dobbeltseng

Højdepunkter
  • Fladskærms-tv
  • Køkken
  • Boblebad
  • Vaskemaskine
  • Privat pool
  • Udsigt
  • Op til 5 personer
  • Areal: 70 m²

Praktiske oplysninger om opholdet

Indtjekning

13:00–23:00

Udtjekning

Indtil kl. 12:00

Minimumsalder ved indtjekning

18 år

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt.

Børn og ekstra senge

Minimumsalderen for indtjekning er 18 år. Børn i alle aldre er velkomne.

Vigtige oplysninger

Polterabender og lignende fester er ikke tilladt på dette overnatningssted. Overnatningsstedet administreres af en privat vært.

Parkering

Sprog, personalet taler
arabisk engelsk

Guide til området

Hvad ligger i nærheden af “Res SOFIA BAY”?

Seværdigheder, natur og stoppesteder i nærheden af overnatningsstedet.

Udvalgte steder i nærheden

  • Stranden “Plage Martil” er 3,3 km herfra.

  • Lufthavnen “Aéroport Tétouan Saniat R'mel مطار تطوان سانية الرمل” ligger 3,3 km væk.

  • Borgen “Bab er Rouah” ligger i en afstand af 8,1 km.

Seværdigheder og andre steder i nærheden

Seværdigheder

  • Theatre de la province de Tetouan teater
    4,6 km
  • وفاء اسم على مسمى museum
    6,8 km
  • Stade Saniat Rmel stadion
    6,8 km
  • Bab Saida byport
    7,6 km
  • Bab Jiaf byport
    7,6 km
  • Bab El-Okla byport
    7,8 km
  • Musée d’Art Marocain museum
    7,8 km
  • Kasbah borg
    8,0 km
  • Royal Palace - القصر الملكي borg
    8,1 km
  • Bab er Rouah borg
    8,1 km

Natur

  • Plage Martil strand
    3,3 km
  • Plage Cabo Negro strand
    3,9 km
  • شاطئ سيدي عبدالسلام strand
    5,2 km
  • Jbel Dersa جبل درسة bjergtop
    8,0 km
  • Plage de Mdiq strand
    8,5 km
  • Kabila Plage strand
    12,3 km
  • Plage Marina Smir strand
    14,3 km
  • شاطئ الريستينڭا strand
    16,3 km

Lufthavne

  • Aéroport Tétouan Saniat R'mel مطار تطوان سانية الرمل lufthavn
    3,3 km
  • Aeroport Tanger Ibn Battouta مطار طنجة ابن بطوطة lufthavn
    56,6 km

Faciliteter på overnatningsstedet

Komplet liste over services og faciliteter på overnatningsstedet.

Pool og wellness

  • Swimmingpool

Parkering

  • Parkering på stedet

Diverse

  • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

Anmeldelse

Hvad gæster værdsætter her

Ægte feedback fra gæster, der har boet her.

Læs alle anmeldelser
1,0 / 10
Gæstebedømmelse 1 anmeldelser Booking.com
Pålidelig gæstefeedback Uafhængige anmeldelseslinks hjælper gæster med at sammenligne rigtige opholdserfaringer før booking.
Del din oplevelse Din anmeldelse hjælper kommende rejsende med at vælge det rigtige sted med større tryghed.
Spørgsmål og svar - Res SOFIA BAY
Hvad er GPS-koordinaterne for Res SOFIA BAY?

GPS-koordinaterne for Res SOFIA BAY er 35.62429, -5.308158.

Er der gratis parkering hos Res SOFIA BAY?

Ja. Res SOFIA BAY tilbyder gratis parkering til gæster.

Hvornår er ind- og udtjekning hos Res SOFIA BAY?

Indtjekning hos Res SOFIA BAY starter kl. 13:00, og udtjekning er mulig indtil 12:00.

Hvilke værelsestyper kan jeg booke hos Res SOFIA BAY?

Værelsesmuligheder hos Res SOFIA BAY omfatter: Lejlighed med 1 soveværelse.

Hvordan kan jeg kontakte Res SOFIA BAY?

Når du har booket hos Res SOFIA BAY, deles værtens kontaktoplysninger, så du kan kontakte overnatningsstedet direkte.

Hvilken byport ligger i området?

“Bab Saida” ligger i en afstand af 7,6 km.

Er der en bjergtop i nærheden?

Ja. “Jbel Dersa جبل درسة” ligger 8,0 km væk.

Udforsk Martil

Find flere overnatningssteder i Martil

Udforsk overnatningssteder i Martil efter type.

Se alle overnatningssteder i Martil