Over de accommodatie
Je verblijf bij Ref 278
Het appartement met airconditioning heeft 2 slaapkamers, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en koffiezetapparaat, en 1 badkamer met een douche en een haardroger. Er is een tv met satellietzenders.
Ref 278 is gelegen in Fuengirola op slechts een paar minuten lopen van Strand bij Fuengirola, en biedt accommodatie met een terras, tuin en buitenzwembad. Gasten bij dit appartement hebben toegang tot een balkon.
Plaza de Espana ligt op 9,2 km van het appartement, en haven van Benalmadena ligt 16 km verderop. Vliegveld Luchthaven Malaga ligt op 26 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Het appartement heeft 2 slaapkamers, is 70 m² groot en biedt plaats aan maximaal 5 personen. De slaapkamers hebben 2 eenpersoonsbedden en 1 superkingsize bed. De eigen badkamer heeft een bad of douche en een föhn. Om maaltijden te bereiden, heeft de keuken een vaatwasser, een oven en een magnetron. Gasten hebben de beschikking over een wasmachine en een strijkijzer.