Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa One-Bedroom Premium Apartment
Majoituspaikassa One-Bedroom Premium Apartment (Saints Constantine ja Helena) on uima-allas. Majoituspaikasta on 400 m rannalle ”Saints Constantine and Helena Central Beach”.
Majoituspaikka tarjoaa yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään terassi, ja tarjolla on myös puutarha.
Majoittujille on tarjolla hissi.
”Euxinograd” sijaitsee 3 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Varna Zoo” on 7,8 km. Lentoasema ”Varna ” sijaitsee 16 km päässä majoituspaikasta.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia.
Huoneet ja varustelu
Kohteen One-Bedroom Premium Apartment majoitusvalikoimaan kuuluvat huoneistot, yhteensä 4 majoitusyksikköä. Kaikissa huoneistoissa on tilaa yhteensä 80 m². Jokaisessa on 1 makuuhuone. Jokaisessa voi majoittua enintään 4 henkilöä. Vuoteina on 1 parivuode. Kylpyhuonevarustukseen kaikissa huoneistoissa kuuluu suihku.