Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Pool, Jacuzzi and Grill for 10 people
Pool, Jacuzzi and Grill for 10 people (Arequipa) on huvila, jonka asiakkailla on käytettävissään uima-allas. ”Umacollo Stadium” sijaitsee 3 km päässä majoituspaikasta, ja kohteeseen ”Melgar Stadium” on 4,8 km.
Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä, ja asiakkaat voivat käyttää maksutonta Wi-Fi-yhteyttä koko majoituspaikassa. Paikan päällä on terassi.
Sisäänkirjautuminen on mahdollista klo 15:00 alkaen, ja uloskirjautuminen tapahtuu viimeistään klo 11:00. Henkilökunta puhuu englantia ja espanjaa.
Sisäänkirjautuvan asiakkaan on oltava vähintään 18 vuoden ikäinen. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Majoituspaikasta on 8 km lentoasemalle ”Rodríguez Ballón International ”.
Huoneet ja varustelu
Pinta-alaa huvilassa on 300 m², ja makuuhuoneita on 1. Majoittua voi enintään 10 henkilöä. Huvilassa vieraiden käytössä on oma uima-allas ja poreallas. Huvilassa voi nauttia seuraavista näkymistä: puutarhanäkymä. Varustukseen kuuluu pesukone. Varustukseen huvilassa kuuluu taulu-tv.