1/10

Apartament

Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views

28604 Sugar Mountain, Stany Zjednoczone AmerykiZobacz mapę

Apartament 6 osób Stany Zjednoczone Ameryki
★ 7,4/107,4 Dobry 8 opinii Booking.com
▦ 11 Opcje pokoju Dla 6 osób
✓ 1313 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
wanna z hydromasażem
centrum fitness
parking na terenie obiektu
całodobowa recepcja
ogrzewanie
winda

O obiekcie

Twój pobyt w Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views

Obiekt Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views położony jest w miejscowości Sugar Mountain w regionie Karolina Północna i oferuje balkon. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi oraz całodobową recepcję. W odległości 5,3 km znajduje się Sugar Mountain.

Oferta apartamentu obejmuje kilka sypialni (2), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także kilka łazienek (2) z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.

Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views obejmuje saunę i wannę z hydromasażem.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Grandfather Mountain – 17 km. Lotnisko Lotnisko Tri-Cities znajduje się 100 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Apartament ma 92 m² i kominek. Może tu nocować do 6 osób. W sypialniach są dwa łóżka pojedyncze i jedno łóżko typu super king-size. W apartamencie można korzystać z sauny. Kuchnię wyposażono w zmywarkę, płytę kuchenną i piekarnik. Gościom udostępniono także pralkę i suszarkę bębnową.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Apartament — 92 m²

  • 6 osób
  • 2 sypialnie
  • 92 m²

Sypialnia 1 - 1 łóżko typu super king-size, Sypialnia 2 - 2 łóżka pojedyncze

Najważniejsze udogodnienia
  • Prywatna łazienka
  • Ogrzewanie
  • TV
  • TV kablowa
  • Balkon
  • prysznic
  • suszarka do włosów
  • Maksymalnie 6 osób
  • 92 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

Od 15:00

Wymeldowanie

Do 10:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

25 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 25 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Ważne informacje

Przy zameldowaniu wymagane są dokument tożsamości ze zdjęciem i karta kredytowa. Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wiązać się z dodatkową opłatą. W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Parking

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • Wyciąg „Oma's Express” leży 380 m stąd. Na dojście warto przeznaczyć około 10 minut.

  • Szczyt „Sugar Mountain” znajduje się w odległości 660 m.

  • Lotnisko „Foothills Regional Airport” znajduje się w odległości 40,7 km.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Clark Gallery galeria
    4,3 km
  • Patio View of MacRae Peak punkt widokowy
    4,5 km
  • Wilson Center for Nature Discovery muzeum
    4,6 km
  • Profile View punkt widokowy
    4,8 km
  • Foscoe View punkt widokowy
    4,8 km
  • Watauga View punkt widokowy
    5,3 km
  • Yonahlossee Overlook punkt widokowy
    5,9 km
  • Grandfather Mountain Overlook punkt widokowy
    6,4 km
  • Avery County Musuem muzeum
    6,5 km
  • Beech Mountain History Museum muzeum
    7,3 km

Przyroda

  • Sugar Mountain szczyt
    660 m
  • Peak Mountain szczyt
    3,3 km
  • Hemlock Hill szczyt
    3,8 km
  • Sugar Mountain Bog State Natural Area obszar chroniony
    4,9 km
  • Grandfather Mountain State Park obszar chroniony
    5,8 km
  • Bear Paw State Natural Area obszar chroniony
    6,4 km
  • Pixie Mountain szczyt
    6,8 km
  • Beech Mountain szczyt
    7,0 km

Wyciągi i koleje linowe

  • Oma's Express wyciąg
    380 m
    około 10 min pieszo
  • GW Lift wyciąg
    570 m
    około 10 min pieszo
  • Summit Express wyciąg
    590 m
    około 15 min pieszo
  • Little Gray wyciąg
    880 m
    około 20 min pieszo

Lotniska

  • Foothills Regional Airport lotnisko
    40,7 km
  • Tri-Cities Regional Airport lotnisko
    62,2 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Basen i odnowa biologiczna

  • wanna z hydromasażem
  • centrum fitness
  • sauna

Parking

  • parking na terenie obiektu

Usługi recepcji

  • całodobowa recepcja

Pozostałe udogodnienia

  • ogrzewanie
  • winda
  • pokoje przeznaczone dla osób niepalących
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Rekreacja

  • wycieczki piesze

Dystans społeczny

  • Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie

Środki bezpieczeństwa

  • Apteczka pierwszej pomocy

Usługi sprzątania

  • pralnia

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
7,4 / 10
Dobry 8 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views
Jakie są współrzędne GPS obiektu Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views?

Współrzędne GPS obiektu Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views to 36.122188, -81.86899.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views?

Zameldowanie w obiekcie Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 10:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views?

W obiekcie Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views dostępne są następujące rodzaje pokoi: Apartament.

Jak skontaktować się z obiektem Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Pool, Sauna and Gym Sugar Top Resort Condo with Views otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jak daleko jest do muzeum?

„Wilson Center for Nature Discovery” znajduje się w odległości 4,6 km.

Noclegi w: Sugar Mountain

Więcej noclegów w miejscowości Sugar Mountain

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Sugar Mountain