Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Point Zero
Majoituspaikassa Point Zero (Ljubljana) on huoneistoja sekä ilmastointi. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoituspaikka tarjoaa terassin ja puutarhan. Asiakkailla on käytettävissään baari, ja tarjolla on myös snackbaari. Asiakkaiden käytettävissä on hissi.
Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Asiakkaille on tarjolla maksullisia lentokenttäkuljetuksia. Majoituspaikka tarjoaa nopean sisään- ja uloskirjautumisen. Majoituksesta voi saada laskun.
Majoituspaikan henkilökunta puhuu englantia.
Kaikenikäiset lapset ovat tervetulleita. Lemmikkieläimet eivät ole sallittuja.
Huoneet ja varustelu
Kohteessa Point Zero on yhteensä 3 majoitusyksikköä, ja valikoimaan kuuluvat huoneistot, joiden pinta-alat ovat 30 ja 35 m²:n välillä. Jokaisessa on yksi makuuhuone. Majoittujien enimmäismäärä vaihtelee 2 ja 3 henkilön välillä. Joissakin huoneistoissa vuoteina on 1 king size -vuode.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa huoneistoissa on suihku ja hiustenkuivaaja. Kaikissa huoneistoissa ulkotilojen varustukseen kuuluu patio, ruokailutila ulkona ja ulkokalusteet.