Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Pause Cachée
I Walhain-Saint-Paul, 18 kilometer fra Walibi Belgium fornøyelsespark, ligger Pause Cachée, som har en hage, gratis privat parkering, en terrasse og en bar. Fra overnattingsstedet er det 24 kilometer til Genvalsjøen, 39 kilometer til Bois de la Cambre-parken og 39 kilometer til Berlaymont. Overnattingsstedet har badstue, boblebad og gratis WiFi over hele overnattingsstedet.
Rommene på Pause Cachée har sittehjørne, satellitt-TV (flatskjerm), kjøkken, spiseplass og eget bad med gratis badeprodukter, dusj og boblebad. På overnattingsstedet er hvert av rommene utstyrt med sengetøy og håndklær.
På Pause Cachée får du servert både à la carte og kontinental frokost.
Europaparlamentet ligger 40 kilometer fra Pause Cachée, mens Musée Horta (museum) er 41 kilometer unna. Charleroi lufthavn ligger 30 kilometer unna.
Rom og fasiliteter
I dobbeltrommet er det 200 m² og plass til opptil 2 gjester. Sengeoppsettet består av 1 king-size-seng. Gjester som bor i dobbeltrommet, kan benytte boblebadekar. Det egne badet har dusj uten terskel, badekar og hårføner. Kjøkkenet har oppvaskmaskin, kokeplate og kaffemaskin. Utendørsfasilitetene i dobbeltrommet omfatter utendørs spiseplass og utemøbler.