Om overnattingsstedet
Oppholdet ditt på Orient Express & Spa by Orka Hotels
Orient Express & Spa by Orka Hotels i Istanbul er et hotell med et innendørs basseng, et spasenter og en badstue, og bassenget er åpent hele året og vannet er oppvarmet. Her finnes en restaurant, en bassengbar og en kafé.
Gjestene har tilgang til massasje, et utendørs bad og et offentlig bad. På stedet finnes et barnebasseng. Det finnes klesvasktjenester, stryketjenester, bilutleie og en heis på overnattingsstedet.
Underholdningstilbudet omfatter filmkvelder, og gjestene tilbys også visning av sportsbegivenheter. Overnattingsstedet tilbyr grillutstyr, en terrasse og en fellesstue. På stedet finnes klimaanlegg.
Det tilbys frokost på rommet.
Rom og fasiliteter
Hos Orient Express & Spa by Orka Hotels er det totalt 65 boenheter fordelt på dobbeltrom og tomannsrom, tremannsrom og familierom, med arealer fra 15 til 30 m². Kapasiteten varierer fra 2 til 4 gjester. I det største familierommet består sengeoppsettet av 1 enkeltseng, 1 dobbeltseng og 1 sovesofa.
På det egne badet i alle rommene finnes dusj, bidé og hårføner. I alle rommene finnes uteplass og utendørs spiseplass. Gjester som bor i alle rommene, får tilgang til spa.