Over de accommodatie
Je verblijf bij Ohanabo
De kamers van Ohanabo zijn voorzien van airconditioning, een moderne lcd-tv, een waterkoker en een koelkast. Ook beschikken de kamers over Japanse futonbedden op een tatami (geweven stro) vloer.
De kamers zijn verder voorzien van slippers, tandenborstels met tandpasta, en Yukata-mantels (een soort kimono).
Het volledig rookvrije Ohanabo ligt op 7 minuten lopen van het station van Kyoto, en het biedt traditionele Japanse accommodatie met 'Kaiseki'-diners met meerdere gangen op de kamers, massages en een warm openbaar bad. Sommige kamers hebben een eigen badkamer, en in de lobby kunt u gebruikmaken van gratis WiFi.
Dit hotel is gekozen in de Top 25 van B&B's en pensions in Japan door TripAdvisor Travellers 'Choice Award 2013.
De accommodatie ligt tegenover de Higashi Hongan-ji tempel, op 4 minuten lopen van de Shosei-en tuin. De Kyoto Tower ligt op 450 meter afstand, en metrostation Gojo ligt op 7 minuten lopen.
In de eetruimte wordt een vast menu van Japanse gerechten geserveerd tussen 07:00 en 08:30 uur. Voor het diner worden gerechten uit Kyoto geserveerd van 17:30 tot 18:30 uur. U moet hiervoor wel reserveren tijdens het boeken.
Kamers en voorzieningen
Ohanabo heeft in totaal 14 tweepersoonskamers met twee aparte bedden, familiekamers en vierpersoonskamers. Afhankelijk van het verblijf kunnen er 2 tot 6 personen overnachten. In sommige kamers zijn de slaapplaatsen verdeeld over 2 futons.