1/10

Apartmán

Nice & Cozy en las Cañitas

Migueletes 928 C, 1426 Buenos Aires, ArgentinaZobrazit mapu

Apartmán se 2 ložnicemi 5 hostů Argentina
★ 7,7/107,7 Dobré 49 recenzí Booking.com
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 5 hostů
✓ 2525 Vybavení Vybavení a služby
Klimatizace
Domácí zvířata jsou povolena.
Směnárna
Topení
Výtah
Nekuřácké pokoje

O ubytování

Váš pobyt v Nice & Cozy en las Cañitas

Nice & Cozy en las Cañitas se může pochlubit výhledem do zahrady a poskytuje ubytování s balkonem a kávovarem. Paseo El Rosedal se nachází přibližně 2,9 km odtud. V tomto apartmánu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Lagos de Palermo se nachází 1,9 km odtud a Bosques de Palermo 3 km.

Tento apartmán s klimatizací má 2 ložnice, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a mikrovlnné trouby a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená bidetem a bezplatnými toaletními potřebami. K dispozici jsou i ručníky a ložní prádlo.

Jardín Japonés se nachází 3,3 km od ubytování Nice & Cozy en las Cañitas a Plaza Serrano je 3,5 km daleko. Letiště Jorgeho Newberyho leží 7 km od ubytování.

Pokoje a vybavení

V apartmánu je plocha 70 m², počet ložnic 2 a maximální počet hostů 5. Lůžkové vybavení tvoří 3 jednolůžka a 1 postel king-size. K vybavení vlastní koupelny patří vana, sprcha a bidet. S pobytem v apartmánu se pojí výhled do zahrady a výhled do vnitřního dvora. K dispozici je následující vybavení: topení. Vyšší patra jsou přístupná výtahem.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán se 2 ložnicemi — 70 m²

  • 5 hostů
  • 2 ložnice
  • 70 m²

Ložnice 1 - 1 postel king-size, Ložnice 2 - 3 jednolůžka

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Klimatizace
  • Pokoj s vlastní klimatizační jednotkou
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Psací stůl
  • Balkon
  • Až 5 hostů
  • Plocha: 70 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

14:00–20:00

Odjezd

08:00–12:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.

Parkování

Ubytování neposkytlo informace o parkování.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Děti všech věkových kategorií jsou vítány.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Ubytování spravuje soukromý hostitel.

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina španělština italština portugalština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Nice & Cozy en las Cañitas?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Nákupní centrum „El Solar de la Abadía“ je z uvedených míst nejblíže, ve vzdálenosti 260 m vzdušnou čarou. Pěšky počítejte orientačně s 5 minutami.

  • Chráněné území „Reserva Ecológica Ciudad Universitaria - Costanera Norte“ se nachází 3,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

  • Stanice metra „Ministro Carranza“ leží ve vzdálenosti 830 m vzdušnou čarou.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • El Solar de la Abadía nákupní centrum
    260 m
    přibližně 5 min pěšky
  • Museo de artes plásticas 'Eduardo Sívori' muzeum
    1,5 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Museo Histórico Sarmiento muzeum
    1,9 km
    přibližně 35 min pěšky
  • Ecoparque zoologická zahrada
    2,0 km
    přibližně 40 min pěšky
  • Museo de Arte Español Enrique Larreta muzeum
    2,1 km
    přibližně 40 min pěšky
  • Museo Casa de Yrurtia muzeum
    2,2 km
    přibližně 40 min pěšky
  • Tierra Santa zábavní park
    2,3 km
    přibližně 40 min pěšky
  • Jardín Japonés zábavní park
    2,4 km
    přibližně 45 min pěšky
  • Museo Fotográfico Simik muzeum
    2,5 km
  • Instituto Sanmartiniano muzeum
    3,3 km

Příroda

  • Cantero Ciudad de Pigüé park
    450 m
    přibližně 10 min pěšky
  • Plaza de Pakistán park
    1,0 km
    přibližně 20 min pěšky
  • Plaza Fray Mocho park
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky
  • Cantero Central Guillermo Barbieri park
    1,5 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Plaza Barrancas de Belgrano park
    1,5 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Plaza Martín de Alzaga park
    1,7 km
    přibližně 30 min pěšky
  • Plaza Mafalda park
    1,8 km
    přibližně 35 min pěšky
  • Reserva Ecológica Ciudad Universitaria - Costanera Norte chráněné území
    3,4 km

Veřejná doprava

  • Lisandro de la Torre vlakové nádraží
    600 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Ministro Carranza stanice metra
    830 m
    přibližně 15 min pěšky
  • Olleros stanice metra
    940 m
    přibližně 20 min pěšky
  • Palermo stanice metra
    1,5 km
    přibližně 30 min pěšky

Letiště

  • Aeroparque Jorge Newbery letiště
    2,0 km
    přibližně 40 min pěšky
  • Aeropuerto Internacional Ministro Pistarini letiště
    29,5 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Různé

  • Klimatizace
  • Topení
  • Výtah
  • Nekuřácké pokoje

Domácí mazlíčci

  • Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.

Služby na recepci

  • Směnárna
  • Turistické informace

Bezpečnost potravin a nápojů

  • Desinfekce veškerých talířů, příborů, sklenic a dalšího nádobí
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu v jídelních částech

Fyzický odstup

  • Možnost bezhotovostní platby
  • Bezkontaktní check-in/check-out
  • Dodržování pravidel fyzického odstupu
  • Přepážky nebo jiné bariéry mezi hosty a zaměstnanci tam, kde je třeba

Úklid a desinfekce

  • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
  • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce během pobytu
  • Úklid prováděn profesionálními úklidovými firmami
  • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů

Bezpečnost

  • Lékárnička k dispozici
  • Dezinfekce rukou v ubytovací jednotce i v hlavních prostorách
  • Uplatňování postupů pro kontrolu zdraví hostů
  • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
  • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Úklidová služba

  • Žehlič kalhot

Recenze

Co zde hosté oceňují

Skutečné ohlasy hostů, kteří zde pobývali.

Přečíst všechna hodnocení
7,7 / 10
Dobré 49 recenzí Booking.com
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Nice & Cozy en las Cañitas
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Nice & Cozy en las Cañitas?

GPS souřadnice ubytování Nice & Cozy en las Cañitas jsou -34.567733, -58.434598.

Je v ubytování Nice & Cozy en las Cañitas internet zdarma?

Ano. Nice & Cozy en las Cañitas nabízí hostům internet zdarma.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Nice & Cozy en las Cañitas?

Příjezd v ubytování Nice & Cozy en las Cañitas začíná v 14:00 a odjezd je možný do 12:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Nice & Cozy en las Cañitas rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Nice & Cozy en las Cañitas zahrnují: Apartmán se 2 ložnicemi.

Mohu si do ubytování Nice & Cozy en las Cañitas přivést domácího mazlíčka?

Domácí zvířata jsou povolena. Žádné poplatky.

Jak mohu kontaktovat ubytování Nice & Cozy en las Cañitas?

Po vytvoření rezervace v ubytování Nice & Cozy en las Cañitas budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jak dlouho přibližně trvá pěší cesta k místu Ecoparque?

Odhad chůze k místu Ecoparque je přibližně 40 minut, při vzdálenosti 2,0 km vzdušnou čarou.

Jaká je vzdálenost k místu Olleros vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu Olleros je 940 m vzdušnou čarou. Orientační odhad pro pěší cestu je 20 minut.

Objevte destinaci Buenos Aires

Najděte další ubytování v destinaci Buenos Aires

Prohlédněte si ubytování v destinaci Buenos Aires podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Buenos Aires