1/10

Apartmán

Mtskheta View

Mtkheta-Shiomgvime Monastery, 3300 Mccheta, GruzieZobrazit mapu

Apartmán s 1 ložnicí 2 hosté Gruzie
▦ 11 Možnosti pokoje Pro 2 hosty
✓ 1010 Vybavení Vybavení a služby
☏ 24/724/7 Podpora hostů Jsme tu, abychom pomohli
Parkoviště v objektu
Venkovní nábytek

O ubytování

Váš pobyt v Mtskheta View

Mtskheta View se nachází v destinaci Mccheta v oblasti Mtkheta-Mtianeti a poskytuje balkon a výhled do zahrady. V tomto apartmánu s výhledem na hory a výhledem na řeku je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Tento apartmán má 1 ložnici, obývací prostor, kuchyň s kompletním vybavením včetně lednice a myčky nádobí a 1 koupelnu. Koupelna je vybavená sprchou, vanou a fénem.

Stanice metra Medical University se nachází 21 km od ubytování Mtskheta View a Boris Paichadze Dinamo Arena 21 km od ubytování. Mezinárodní letiště Tbilisi leží 39 km daleko.

Pokoje a vybavení

Mtskheta View nabízí apartmán o ploše 15 m², s počtem ložnic 1 a maximálním počtem hostů 2. Lůžkové vybavení tvoří 1 manželská postel. K vybavení vlastní koupelny patří vana, sprcha a fén. V apartmánu je k dispozici výhled na řeku a výhled na hory. K dispozici je následující vybavení: topení.

Zobrazit více Zobrazit méně

Pokoje

Možnosti pokoje

Porovnejte dostupné pokoje a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu pobytu.

Apartmán s 1 ložnicí — 15 m²

  • 2 hosté
  • 1 ložnice
  • 15 m²

Ložnice 1 - 1 manželská postel

Hlavní výhody
  • Vlastní koupelna
  • Topení
  • TV s plochou obrazovkou
  • Varná deska
  • Balkon
  • Výhled na hory
  • Výhled do zahrady
  • Až 2 hosté
  • Plocha: 15 m²

Praktické informace o pobytu

Příjezd

15:00–18:00

Odjezd

08:00–11:00

Minimální věk pro check-in

18 let

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Děti a přistýlky

Minimální věk pro přihlášení k pobytu: 18 let. Ubytování přijímá hosty od 18 let.

Důležité informace

Rozlučky se svobodou a podobné večírky nejsou v tomto ubytování povoleny. Ubytování spravuje soukromý hostitel.

Parkování

Jazyky, kterými mluví personál
angličtina gruzínština

Průvodce okolím

Co najdete v okolí ubytování Mtskheta View?

Prohlédněte si zajímavosti, přírodní místa a zastávky v okolí.

Několik míst v okolí

  • Místo bohoslužeb „წმინდა ბარბარეს ეკლესია“ se nachází 240 m vzdušnou čarou od ubytování.

  • Horský vrchol „დიდგორი“ se nachází 6,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

  • Vlakové nádraží „მცხეთა“ se nachází 1,5 km vzdušnou čarou od ubytování, s odhadovanou dobou chůze přibližně 30 minut.

Zajímavosti a užitečná místa

Turistické zajímavosti

  • წმინდა ბარბარეს ეკლესია místo bohoslužeb
    240 m
    přibližně 5 min pěšky
  • არაგვის კარი zřícenina
    370 m
    přibližně 10 min pěšky
  • მიხეილ მამულაშვილის ბაღი turistická zajímavost
    600 m
    přibližně 15 min pěšky
  • სვეტიცხოვლის საკათდრო ტაძარი katedrála
    650 m
    přibližně 15 min pěšky
  • სამთავროს სამაროვანი archeologické naleziště
    660 m
    přibližně 15 min pěšky
  • გეთსამანიის ეკლესია místo bohoslužeb
    770 m
    přibližně 15 min pěšky
  • მცხეთის ანტიოქია místo bohoslužeb
    940 m
    přibližně 20 min pěšky
  • არმაზციხე-ბაგინეთი არქეოლოგიური ძეგლი turistická zajímavost
    1,1 km
    přibližně 20 min pěšky
  • ჯვრის მონასტერი turistická zajímavost
    1,7 km
    přibližně 35 min pěšky
  • არმაზისხევის კომპლექსი archeologické naleziště
    3,4 km

Příroda

  • დიდგორი horský vrchol
    6,7 km
  • ყეენის მთა horský vrchol
    11,5 km
  • ძეძვი horský vrchol
    15,2 km
  • კვირიკობის მთა horský vrchol
    16,2 km
  • ზაქარიასთავი horský vrchol
    16,4 km
  • ვერის ბაღი park
    16,4 km
  • მთაწმინდა horský vrchol
    17,8 km
  • მახათა horský vrchol
    18,2 km

Veřejná doprava

  • ნავსადგური trajektový terminál
    1,0 km
    přibližně 20 min pěšky
  • მცხეთა vlakové nádraží
    1,5 km
    přibližně 30 min pěšky
  • კარსანი vlakové nádraží
    2,0 km
    přibližně 40 min pěšky
  • მცხეთის ავტოსადგური autobusové nádraží
    2,3 km
    přibližně 40 min pěšky

Vleky a lanovky

  • "სახელმწიფო უნივერსიტეტი" - "ბაგები" საბაგირო lyžařský vlek
    14,5 km
  • ვაკის პარკი - კუს ტბა საბაგირო lyžařský vlek
    15,8 km
  • საბაგირო: რუსთაველი - მთაწმინდა lyžařský vlek
    17,4 km
  • რიყე-ნარიყალა საბაგირო lyžařský vlek
    19,0 km

Letiště

  • ნატახტრის აეროდრომი letiště
    8,3 km
  • თბილისის საერთაშორისო აეროპორტი letiště
    28,0 km

Vybavení ubytování

Kompletní seznam služeb a vybavení dostupných v ubytování.

Parkování

  • Parkoviště v objektu

Společné prostory

  • Venkovní nábytek

Úklid a desinfekce

  • Čistící prostředky účinné proti koronaviru
  • Dezinfekce ubytovacích jednotek před příjezdem nových hostů
  • Zapečetění ubytovacích jednotek po úklidu
  • Možnost odmítnout úklidové služby v ubytovací jednotce během pobytu
  • Praní povlečení, ručníků a ostatního prádla v souladu s pokyny místních úřadů

Fyzický odstup

  • Dodržování pravidel fyzického odstupu

Bezpečnost

  • Běžně používané předměty jako jídelní lístky, magazíny, papíry nebo pera odstraněny z dosahu
  • Zaměstnanci dodržují všechna bezpečnostní opatření nařízená místními úřady

Recenze

Co zde hosté oceňují

Hodnocení se zobrazí, jakmile budou dostupná

Přečíst všechna hodnocení
Důvěryhodná hodnocení hostů Nezávislé odkazy na recenze pomáhají hostům porovnat skutečné zkušenosti s pobytem před rezervací.
Podělte se o svou zkušenost Vaše hodnocení pomůže budoucím cestovatelům vybrat správné místo s větší jistotou.
Otázky a odpovědi - Mtskheta View
Jaké jsou GPS souřadnice ubytování Mtskheta View?

GPS souřadnice ubytování Mtskheta View jsou 41.846189, 44.715235.

Je v ubytování Mtskheta View internet zdarma?

Ano. Mtskheta View nabízí hostům internet zdarma.

Je v ubytování Mtskheta View bezplatné parkování?

Ano. Mtskheta View nabízí hostům bezplatné parkování.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v ubytování Mtskheta View?

Příjezd v ubytování Mtskheta View začíná v 15:00 a odjezd je možný do 11:00.

Jaké typy pokojů si mohu v ubytování Mtskheta View rezervovat?

Možnosti pokojů v ubytování Mtskheta View zahrnují: Apartmán s 1 ložnicí.

Jak mohu kontaktovat ubytování Mtskheta View?

Po vytvoření rezervace v ubytování Mtskheta View budou sdíleny kontaktní údaje hostitele, abyste mohli ubytování kontaktovat přímo.

Jaká je vzdálenost k místu ნატახტრის აეროდრომი vzdušnou čarou?

Vzdálenost k místu ნატახტრის აეროდრომი je 8,3 km vzdušnou čarou.

Objevte destinaci Mccheta

Najděte další ubytování v destinaci Mccheta

Prohlédněte si ubytování v destinaci Mccheta podle typu.

Zobrazit všechna ubytování v destinaci Mccheta