Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Mathis
Mathis (Fiorenzuola dʼArda) on hotelli, jonka asiakkailla on käytettävissään ravintola, kahvila ja baari. Majoituspaikka tarjoaa yksityistä pysäköintiä paikan päällä.
Majoituspaikassa on snackbaari, ja tarjolla on buffetaamiainen sekä erityisruokavalioiden mukaisia aterioita pyynnöstä. Asiakkaiden käytettävissä on ilmastointi ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa.
Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla matkatavarasäilytys, kokous- ja juhlatiloja ja esteettömiä pysäköintipaikkoja.
Paikan päällä on esteetön kulku pyörätuolilla. Aamiaisen voi tilata huoneeseen.
Lentoasema ”Parma ” sijaitsee 47 km päässä majoituspaikasta.
Asiakkaille on tarjolla maksullisia kuljetuspalveluja.
Huoneet ja varustelu
Majoitusvaihtoehtoina ovat kahden hengen huoneet parivuoteella, sviitit ja kahden hengen huoneet erillisillä vuoteilla, joita on yhteensä 22 ja joiden pinta-alat vaihtelevat 18 ja 25 m²:n välillä. Jokaisessa on 1 makuuhuone. Jokaisessa voi majoittua enintään 2 henkilöä. Nukkumapaikkoina kahden hengen huoneessa parivuoteella «Standard - Kahden hengen huone - Double» on 1 king size -vuode.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa huoneissa ja kaikissa sviiteissä on suihku, bidee ja hiustenkuivaaja. Kaikissa huoneissa ja kaikissa sviiteissä voi nauttia seuraavista näkymistä: kaupunkinäkymä.