Filtry
Podívejte se na mapu
Hledat v okolí na dnešní noc
Nabídky

Luxurious Executive Penthouse, St. Barbara Usaquen, Bogotá

  • 7a-58 Calle 122, 110111 Bogotá, Kolumbie Kolumbie - Zobrazit na mapě
Typ ubytování: Apartmán
Rezervace je možná bez kreditní karty
Ukázat ceny
Rychlý popis

Luxurious Executive Penthouse, St. Barbara Usaquen se nachází v Bogotě ve čtvrti Usaquen, nedaleko nákupního centra Unicentro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Tento apartmán se nachází 15 km od náměstí Bolivar a knihovny Luis Angel Arango.

Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán je vzdálený 10 km od stadionu El Campin a 13 km od mezinárodního výstaviště Corferias. Na mezinárodní letiště El Dorado je to 15 km.

Vybavení
Vítejte u nás doma! V každém pokoji máme přístup k WiFi a internetu. Můžete jej použít, jakmile dorazíte, a pokud se váš počítač nepřipojí hned, vydejte se dolů po schodech, kde je v těchto oblastech ;) vždy spousta volného hotspotu. V našem majetku je přísně zakázáno kouřit uvnitř, s výjimkou vyhrazených venkovních prostor. V objektu je Wi-Fi! Zdroj, který vám umožní mluvit a spojit se v jakékoli formě a kdykoli. Je schopen ušetřit spoustu času pomocí telefonu nebo internetu, takže se spojte s blízkými a udělejte svou práci. Naše Apartmán Luxurious Executive Penthouse, St. Barbara Usaquen vám poskytuje kuchyň, kde si můžete připravit chutné a výživné snídaně. Začněte svůj den lahodným dotekem! Rezervujte si pokoj u nás, abyste co nejlépe využili svou cestu! Garantujeme, že Váš pobyt bude příjemný a příjemný.

Nedaleké hotely a jiné ubytování Hotel Casa Gaia (63 m), Luxury Apartment in Exclusive Area! (99 m), Casa Mood Usaquen (122 m), Apartamento Independiente Santa Bárbara Alta 304 (178 m), Hoteles Bogotá Inn Santa Bárbara Usaquén (192 m),

Nabídka pokojů
Apartmán s 1 ložnicí
více
Zobrazit více informací o Luxurious Executive Penthouse, St. Barbara Usaquen