1/10

Apartament

Lower Mill

TQ6 0JA Dartmouth, Regne UnitVeure mapa

Apartament 6 persones Regne Unit
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 6 persones
✓ 1010 Serveis Serveis i equipament
☏ 24/724/7 Atenció als hostes Som aquí per ajudar
Piscina coberta
Aparcament a l'allotjament
Jardí
Ciclisme
Camp de golf (a menys de 3 km)

Sobre l’allotjament

La teva estada a Lower Mill

Lower Mill a Dartmouth ofereix una piscina coberta. Els hostes tenen a la seva disposició aparcament privat gratuït a l'establiment.

L'allotjament ofereix una pista de tennis, i els hostes també tenen a la seva disposició una sala de jocs. L'allotjament posa a disposició dels hostes un jardí. Les instal·lacions i els serveis inclouen connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament.

Hi ha un camp de golf en un radi de 3 km de l'allotjament. La distància fins a l'aeroport «Exeter International » és de 60 km.

L'entrada es pot fer a partir de les 15:00, i l'hora límit de sortida és a les 10:00.

S'admeten infants de totes les edats.

Habitacions i equipament

Amb 2 dormitoris i 105 m² de superfície, l’apartament pot allotjar fins a 6 persones. La distribució dels llits inclou 2 llits individuals i 2 llits dobles. Els hostes poden utilitzar una sauna. El bany privat inclou una dutxa arran de terra. També hi ha un bany addicional i una zona d’estar. L’equipament inclou una llar de foc, un sofà i un armari.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament — 105 m²

  • 6 persones
  • 2 dormitoris
  • 105 m²

Habitació 1 - 1 llit doble, Habitació 2 - 2 llits individuals i 1 llit doble

Destacats
  • Bany privat
  • Calefacció
  • Zona d'estar
  • Dutxa
  • Dutxa o banyera
  • Armari
  • Nevera
  • Fins a 6 persones
  • Superfície: 105 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 15:00

Sortida

Fins a les 10:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

18 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 18 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Informació important

En fer el registre d’entrada es requereixen un document d’identitat amb fotografia i una targeta de crèdit. Les peticions especials estan subjectes a disponibilitat i poden comportar càrrecs addicionals. No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Lower Mill»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • El lloc de culte «St George's» es troba a 1,6 km de l’allotjament.

  • La platja «Elberry Cove» es troba a 6,1 km.

  • La terminal de ferris «Dittisham» és a 2,2 km, a uns 40 minuts a peu.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • St George's lloc de culte
    1,6 km
    aprox. 30 min a peu
  • Greenway House lloc d’interès
    2,7 km
  • Britannia Museum museu
    4,2 km
  • Woodlands Family Theme Park parc d’atraccions
    4,5 km
  • Dartmouth Museum museu
    4,8 km
  • Paignton Zoo zoològic
    5,9 km
  • Dartmouth Castle castell
    6,2 km
  • Halwell Camp jaciment arqueològic
    6,3 km
  • Kingswear Castle castell
    6,5 km
  • Totnes Museum museu
    6,9 km

Natura

  • Dart Marina port esportiu
    4,4 km
  • Longmarsh Nature Area espai protegit
    5,5 km
  • Broad Sands platja
    5,8 km
  • Elberry Cove platja
    6,1 km
  • Long Sands platja
    7,9 km
  • Mansands platja
    7,9 km
  • Scabbacombe Sands platja
    7,9 km
  • St Mary's Bay platja
    8,7 km

Transport públic

  • Dittisham terminal de ferris
    2,2 km
    aprox. 40 min a peu
  • Greenway Quay terminal de ferris
    2,4 km
    aprox. 45 min a peu

Aeroports

  • Exeter Airport aeroport
    41,9 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Piscina coberta
  • Piscina

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Zones comunes

  • Jardí
  • Sala de jocs

Activitats

  • Ciclisme
  • Camp de golf (a menys de 3 km)
  • Pesca
  • Pista de tennis

Altres

  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Les opinions apareixeran quan estiguin disponibles

Llegeix totes les opinions
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Lower Mill
Quines són les coordenades GPS de Lower Mill?

Les coordenades GPS de Lower Mill són 50.382246, -3.626177.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Lower Mill?

L’entrada a Lower Mill comença a les 15:00 i la sortida és fins a les 10:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Lower Mill?

Les opcions d’habitació a Lower Mill inclouen: Apartament.

Com puc contactar amb Lower Mill?

Després de reservar a Lower Mill, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Greenway House»?

«Greenway House» és a una distància de 2,7 km.

Hi ha un port esportiu a prop?

Sí, trobaràs «Dart Marina» a 4,4 km d’aquí.

Descobreix Dartmouth

Troba més allotjaments a Dartmouth

Descobreix els allotjaments a Dartmouth per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Dartmouth