Tietoa majoituspaikasta
Majoittumisesi kohteessa Lildgaard
Hotelli Lildgaard (Frøstrup) tarjoaa asiakkailleen porealtaan. Majoituspaikka tarjoaa yhteiskeittiön ja yhteisen oleskelutilan.
Oleskelun aikana asiakkaille on tarjolla ulkokylpy. Saatavilla on maksutonta yksityistä pysäköintiä paikan päällä. Asiakkailla on käytettävissään ulkotulisija ja grillausvälineet, ja tarjolla on myös terassi.
Majoituspaikassa on kokous- ja juhlatiloja, pesulapalveluja ja maksuton Wi-Fi koko majoituspaikassa. Asiakkailla on käytettävissään puutarha, ja tarjolla on myös piknikalue.
Saatavilla on nopea sisään- ja uloskirjautuminen. Majoituksesta voi saada laskun. Henkilökunta puhuu tanskaa ja englantia.
Majoituspaikka vastaanottaa kaikenikäisiä lapsia. Lemmikkien kanssa majoittuminen ei ole sallittua.
Majoituspaikasta on 59 km lentoasemalle ”Aalborg ”.
Huoneet ja varustelu
Majoitusvaihtoehtoina ovat perhehuoneet ja loma-asunnot, joita on yhteensä 2 ja joiden pinta-alat vaihtelevat 40 ja 200 m²:n välillä. Makuuhuoneiden määrä vaihtelee 1 ja 4 välillä. Valittavana on majoitusta eri seurueille, sillä enimmäishenkilömäärä on 3 ja 10 välillä. Perhehuoneessa, jonka pinta-ala on 40 m², vuoteina on 1 vuodesohva ja 1 king size -vuode.
Omassa kylpyhuoneessa kaikissa huoneissa ja kaikissa loma-asunnoissa on kynnyksetön suihku ja hiustenkuivaaja. Keittiön varustukseen kuuluu astianpesukone, keittotaso ja uuni.