1/8

Kwatera prywatna

Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE

43 Queen Street, 2161 Holroyd, AustraliaZobacz mapę

Pokój rodzinny z balkonem 4 osoby Australia
★ 4,2/104,2 Ocena gości 18 opinii Booking.com
▦ 11 Opcje pokoju Dla 4 osób
✓ 55 Udogodnienia Udogodnienia i wyposażenie
Bezpłatny parking jest dostępny.
klimatyzacja
ogród
ogrzewanie

O obiekcie

Twój pobyt w Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE

Obiekt Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE, położony w miejscowości Holroyd, oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: CommBank Stadium – 6,6 km, Stadion ANZ – 13 km. Goście zatrzymujący się w kwaterze prywatnej mają do dyspozycji balkon.

W kwaterze prywatnej znajduje się telewizor z płaskim ekranem. W kwaterze prywatnej zapewniono ręczniki i pościel.

Odległość ważnych miejsc od obiektu: Hala sportowa Acer Arena – 13 km, Stadion Sydney Showground – 14 km. Lotnisko Lotnisko Sydney znajduje się 30 km od obiektu.

Pokoje i wyposażenie

Pokój rodzinny ma 18 m² i mieści do 4 osób. Sypialnię wyposażono w dwa łóżka podwójne. Goście korzystają ze wspólnej łazienki. W pokoju zapewniono ogrzewanie, do dyspozycji gości jest szafa.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Pokoje

Opcje pokoju

Porównaj dostępne pokoje i wybierz odpowiedni dla siebie.

Pokój rodzinny z balkonem — 18 m²

  • 4 osoby
  • 1 sypialnia
  • 18 m²

Sypialnia 1 - 2 łóżka podwójne

Najważniejsze udogodnienia
  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • TV
  • Balkon
  • wanna
  • prysznic
  • suszarka do włosów
  • Maksymalnie 4 osoby
  • 18 m² powierzchni

Najważniejsze informacje o pobycie

Zameldowanie

15:00–00:00

Wymeldowanie

08:00–11:00

Minimalny wiek przy zameldowaniu

18 lat

Zwierzęta

Zwierzęta nie są akceptowane.

Parking

Bezpłatny parking jest dostępny.

Dzieci i dodatkowe łóżka

Minimalny wiek przy zameldowaniu: 18 lat. Obiekt przyjmuje dzieci w każdym wieku.

Ważne informacje

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki używane przez personel
angielski

Poradnik po okolicy

Co znajduje się w pobliżu obiektu „Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE”?

Atrakcje, przyroda i transport w okolicy.

Wybrane miejsca w okolicy

  • „Maley Park” leży 360 m stąd. To około 10 minut pieszo.

  • Muzeum „Linnwood Museum” znajduje się 1,4 km od obiektu.

  • Dworzec kolejowy „Guildford” znajduje się w odległości 2,0 km, a dojście zajmuje około 40 minut.

Atrakcje i ważne miejsca w pobliżu

Atrakcje

  • Linnwood Museum muzeum
    1,4 km
    około 25 min pieszo
  • Fairfield City Museum And Gallery muzeum
    2,2 km
    około 40 min pieszo
  • Trans Aquarium akwarium
    4,9 km
  • New South Wales Lancers Memorial Museum muzeum
    5,2 km
  • Brislington Medical and Nursing Museum muzeum
    5,2 km
  • Experiment Farm Cottage muzeum
    5,4 km
  • Riverside Theatres teatr
    5,6 km
  • Elizabeth Farm muzeum
    5,7 km
  • Parramatta Female Factory muzeum
    5,9 km
  • Raging Waters Sydney park rozrywki
    6,7 km

Przyroda

  • Maley Park park
    360 m
    około 10 min pieszo
  • Chamberlain Park park
    1,2 km
    około 25 min pieszo
  • Lower Prospect Canal Reserve park
    2,9 km
  • Hyland Road Reserve obszar chroniony
    4,2 km
  • Lennox Reserve obszar chroniony
    4,9 km
  • Shortland Brush Park obszar chroniony
    5,3 km
  • Rangihou Reserve obszar chroniony
    5,9 km
  • Prospect Nature Reserve obszar chroniony
    7,8 km

Transport publiczny

  • Yennora dworzec kolejowy
    2,0 km
    około 40 min pieszo
  • Guildford dworzec kolejowy
    2,0 km
    około 40 min pieszo
  • Fairfield dworzec kolejowy
    2,9 km
  • Merrylands dworzec kolejowy
    2,9 km

Lotniska

  • Bankstown Airport lotnisko
    8,8 km
  • Western Sydney International Airport lotnisko
    23,9 km

Udogodnienia obiektu

Pełna lista usług i udogodnień dostępnych w obiekcie.

Parking

  • Bezpłatny parking jest dostępny.

Pozostałe udogodnienia

  • klimatyzacja
  • ogrzewanie
  • zakaz palenia w całym obiekcie

Części wspólne

  • ogród

Opinie gości

Opinie o obiekcie

Oceny i komentarze dotyczące tego obiektu.

Zobacz wszystkie opinie
4,2 / 10
Ocena gości 18 opinii Booking.com
Opinie o obiekcie Przeczytaj oceny i komentarze przed wyborem terminu.
Dodaj swoją opinię Napisz krótko, jak oceniasz pobyt.
Pytania i odpowiedzi - Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE
Jakie są współrzędne GPS obiektu Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE?

Współrzędne GPS obiektu Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE to -33.84737, 150.964027.

Czy w obiekcie Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE jest bezpłatny parking?

Tak. Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE oferuje gościom bezpłatny parking.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE?

Zameldowanie w obiekcie Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE rozpoczyna się o 15:00, a wymeldowanie jest możliwe do 11:00.

Jakie rodzaje pokoi można zarezerwować w obiekcie Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE?

W obiekcie Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE dostępne są następujące rodzaje pokoi: Pokój rodzinny z balkonem.

Jak skontaktować się z obiektem Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE?

Po zarezerwowaniu pobytu w obiekcie Large, Family Room with Spacious, Private Balcony - GE otrzymasz dane kontaktowe gospodarza. Możesz wtedy skontaktować się z nim bezpośrednio.

Jaki park rozrywki znajduje się w okolicy?

To „Raging Waters Sydney”, w odległości 6,7 km.

Noclegi w: Holroyd

Więcej noclegów w miejscowości Holroyd

Przeglądaj noclegi według rodzaju obiektu.

Zobacz wszystkie noclegi w miejscowości Holroyd