Over de accommodatie
Je verblijf bij Java Lagoon
Java Lagoon bevindt zich in Pangandaran, en biedt accommodatie met gratis WiFi, airconditioning en toegang tot een tuin met een terras.
Alle units hebben een eigen badkamer met douche. Er is ook gratis toiletartikelen en slippers.
De bed & breakfast heeft een restaurant dat Indonesische en Europese gerechten serveert. Op aanvraag kun je er ook terecht voor vegatarische en halal opties.
Er is bij Java Lagoon autoverhuur beschikbaar. Daarnaast kun je in de buurt uitstekend vissen en fietsen.
Vliegveld Luchthaven Cijulang Nusawiru ligt op 19 km van de accommodatie, en de accommodatie biedt een betaalde shuttleservice naar deze luchthaven.
Kamers en voorzieningen
Bij Java Lagoon zijn er 6 tweepersoonskamers van 25 tot 28 m². Per verblijf kunnen maximaal 3 personen overnachten. De bedindeling bestaat uit 1 kingsize bed. Elke eigen badkamer heeft een inloopdouche en een bad. Alle kamers bieden uitzicht op het meer en uitzicht op de tuin. De grootste tweepersoonskamer is 28 m² groot en biedt plaats aan maximaal 3 personen.