1/10

Feriehus

Islestone, 1 Temperance Terrace

TD15 1LR Berwick-Upon-Tweed, StorbritanniaVis kart

Feriebolig 3 gjester Storbritannia
★ 8,4/108,4 Meget bra 19 anmeldelser Booking.com
▦ 11 Romalternativer For 3 personer
✓ 77 Fasiliteter Fasiliteter og utstyr
Parkeringsplass
Hage
Sykkelmuligheter
Golfbane (under 3 km unna)

Om overnattingsstedet

Oppholdet ditt på Islestone, 1 Temperance Terrace

Islestone, 1 Temperance Terrace ligger i Berwick-Upon-Tweed, 2,5 kilometer fra Spittal Beach og 8 minutters gange fra The Maltings Theatre & Cinema, hvor du kan dra på sykkeltur. Overnattingsstedet ligger 23 kilometer fra Lindisfarne Castle og har gratis WiFi over hele overnattingsstedet.

Dette feriehuset har 2 soverom, kjøkken med kjøleskap, TV, sittehjørne og 2 bad med dusj.

I nærheten av Islestone, 1 Temperance Terrace kan du spille golf og fiske, eller du kan kose deg ute i hagen.

Bamburgh Castle ligger 32 kilometer fra overnattingsstedet, mens Alnwick Castle er 47 kilometer unna. Newcastle internasjonale lufthavn ligger 95 kilometer unna.

Rom og fasiliteter

I feriehuset er det 105 m² og plass til opptil 3 gjester. Planløsningen omfatter 2 soverom. Sengeoppsettet består av 1 enkeltseng og 1 king-size-seng. Det egne badet har dusj uten terskel. Tilgjengelig utstyr omfatter ekstra bad. Kjøkkenet har oppvaskmaskin, kokeplate og stekeovn.

Vis mer Vis mindre

Rom

Romalternativer

Sammenlign tilgjengelige rom og velg det som passer best for oppholdet ditt.

Feriebolig — 105 m²

  • 3 gjester
  • 2 soverom
  • 105 m²

Rom 1 - 1 enkeltseng, Rom 2 - 1 king-size-seng

Høydepunkter
  • Eget bad
  • Varmeapparat
  • Sittehjørne
  • Dusj
  • Badekar eller dusj
  • Klesskap
  • Kjøleskap
  • Opptil 3 gjester
  • Areal: 105 m²

Praktisk informasjon om oppholdet

Innsjekking

Fra kl. 15:00

Utsjekking

Frem til kl. 10:00

Minstealder for innsjekking

18 år

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt.

Barn og ekstrasenger

Minstealderen for innsjekking er 18 år. Barn i alle aldre er velkomne.

Viktig informasjon

Ved innsjekking kreves legitimasjon med bilde og et kredittkort. Spesielle ønsker er avhengige av tilgjengelighet og kan medføre tilleggskostnader. Utdrikningslag og lignende fester er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Parkering

Språk personalet snakker
engelsk

Guide til nærområdet

Hva ligger i nærheten av Islestone, 1 Temperance Terrace?

Se severdigheter, naturområder og holdeplasser i nærheten.

Noen steder i nærheten

  • Jernbanestasjonen «Berwick-upon-Tweed» ligger 270 m unna i luftlinje, med en anslått gangtid på omtrent 5 minutter.

  • Fyret «Berwick Lighthouse» ligger 1,7 km unna målt i luftlinje. Et grovt anslag for turen til fots er 30 minutter.

  • Stranden «Blakewell Shad» ligger 590 m unna målt i luftlinje. Til fots er tidsanslaget rundt 15 minutter.

Severdigheter og praktiske steder

Severdigheter

  • Constable Tower ruiner
    280 m
    omtrent 5 min til fots
  • Holy Trinity gudshus
    380 m
    omtrent 10 min til fots
  • Berwick Barracks museum
    500 m
    omtrent 10 min til fots
  • Berwick Museum and Art Gallery museum
    520 m
    omtrent 10 min til fots
  • Gymnasium Gallery galleri
    530 m
    omtrent 10 min til fots
  • The Maltings Theatre teater
    560 m
    omtrent 10 min til fots
  • The Main Guard museum
    830 m
    omtrent 15 min til fots
  • Shielfield Park stadion
    1,6 km
    omtrent 30 min til fots
  • Berwick Lighthouse fyr
    1,7 km
    omtrent 30 min til fots
  • Family Fun Centre fornøyelsespark
    2,1 km
    omtrent 40 min til fots

Natur

  • Blakewell Shad strand
    590 m
    omtrent 15 min til fots
  • Calot Shad Sand strand
    1,1 km
    omtrent 20 min til fots
  • Davie's Batt strand
    1,2 km
    omtrent 25 min til fots
  • Spittal Beach strand
    2,0 km
    omtrent 35 min til fots
  • Halidon Hill fjelltopp
    3,2 km
  • Salt Pan strand
    5,2 km
  • Cocklawburn Beach strand
    5,7 km
  • St Abb's Head National Nature Reserve verneområde
    17,5 km

Kollektivtransport

  • Berwick-upon-Tweed jernbanestasjon
    270 m
    omtrent 5 min til fots

Fasiliteter på overnattingsstedet

Fullstendig liste over tjenester og fasiliteter som er tilgjengelige på overnattingsstedet.

Parkering

  • Parkeringsplass

Fellesområder

  • Hage

Aktiviteter

  • Sykkelmuligheter
  • Golfbane (under 3 km unna)
  • Strand
  • Fiskemuligheter

Annet

  • Røykfritt på hele overnattingsstedet

Anmeldelse

Hva gjestene verdsetter her

Ekte tilbakemeldinger fra gjester som har bodd her.

Les alle anmeldelser
8,4 / 10
Meget bra 19 anmeldelser Booking.com
Pålitelige gjesteomtaler Uavhengige anmeldelseslenker hjelper gjester med å sammenligne ekte opplevelser før de bestiller.
Del opplevelsen din Din omtale hjelper framtidige reisende med å velge riktig sted med større trygghet.
Spørsmål og svar - Islestone, 1 Temperance Terrace
Hva er GPS-koordinatene til Islestone, 1 Temperance Terrace?

GPS-koordinatene til Islestone, 1 Temperance Terrace er 55.773477, -2.006682.

Er det gratis internett på Islestone, 1 Temperance Terrace?

Ja. Islestone, 1 Temperance Terrace tilbyr gratis internett til gjester.

Hva er innsjekkings- og utsjekkingstidene på Islestone, 1 Temperance Terrace?

Innsjekking på Islestone, 1 Temperance Terrace starter kl. 15:00, og utsjekking er mulig til 10:00.

Hvilke romtyper kan jeg bestille på Islestone, 1 Temperance Terrace?

Romalternativer på Islestone, 1 Temperance Terrace inkluderer: Feriebolig.

Hvordan kan jeg kontakte Islestone, 1 Temperance Terrace?

Etter at du har bestilt på Islestone, 1 Temperance Terrace, deles vertens kontaktinformasjon slik at du kan kontakte overnattingsstedet direkte.

Finnes det en fjelltopp i nærheten?

Ja. Halidon Hill ligger 3,2 km unna i luftlinje.

Hvor langt er det til The Maltings Theatre i luftlinje?

Fra overnattingsstedet er det 560 m i luftlinje til The Maltings Theatre. Anslått gangtid er omtrent 10 minutter.

Utforsk Berwick-Upon-Tweed

Finn flere overnattingssteder i Berwick-Upon-Tweed

Utforsk overnattingssteder i Berwick-Upon-Tweed etter type.

Se alle overnattingssteder i Berwick-Upon-Tweed