Over de accommodatie
Je verblijf bij Initial / Icone / Quebec+stat
Initial / Icone / Quebec+stat is gunstig gelegen in het centrum van Québec en heeft een terras. De accommodatie ligt op 1,9 km van Basilique Cathedrale Notre Dame de Quebec en biedt gratis WiFi in de hele accommodatie.
Het appartement met airconditioning heeft 1 aparte slaapkamer, een volledig uitgeruste keuken, en een badkamer. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd.
Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Morrin Centre, Vieux Quebec Old Quebec en Fairmont Le Chateau Frontenac. Vliegveld Internationale luchthaven Québec City Jean-Lesage ligt op 12 km van de accommodatie.
Kamers en voorzieningen
Met een slaapkamer en een oppervlakte van 33 m² biedt het appartement ruimte aan maximaal 4 personen. De bedindeling bestaat uit 1 slaapbank en 1 kingsize bed. De keuken heeft een koelkast. Verder zijn de volgende voorzieningen aanwezig: een strijkijzer. De comfortvoorzieningen omvatten verwarming. Gasten hebben de beschikking over een bureau en een flatscreen-tv.