1/10

Apartament

Initial - Valley - MSA

201 Rue du Val-des-Neiges 204, G0A 1E0 Beaupré, CanadàVeure mapa

Apartament 1 Habitació 6 persones Canadà
★ 10,0/1010,0 Excepcional 1 opinions Booking.com
▦ 11 Opcions d'habitació Per a 6 persones
✓ 1919 Serveis Serveis i equipament
Piscina coberta
Habitacions familiars
Aire condicionat
Aparcament a l'allotjament
Armariets
Barbacoa

Sobre l’allotjament

La teva estada a Initial - Valley - MSA

Els hostes de Initial - Valley - MSA a Beaupré tenen a la seva disposició una piscina coberta, i la piscina obre tot l'any. «Sainte Anne de Beaupre Basilica» es troba a 6,6 km de l'allotjament.

L'allotjament ofereix aparcament privat gratuït a l'establiment. Les instal·lacions i els serveis inclouen aire condicionat i connexió Wi-Fi gratuïta a tot l'allotjament. A més de equipament per fer barbacoes, l'allotjament ofereix una terrassa.

L'allotjament posa a disposició dels hostes un ascensor.

L'aeroport «Québec City Jean Lesage International » és a 53 km de l'allotjament.

L'entrada es pot fer a partir de les 16:00, i l'hora límit de sortida és a les 11:00.

Les famílies poden allotjar-se amb infants de qualsevol edat.

Habitacions i equipament

L’apartament té 1 dormitori, una superfície de 74 m² i capacitat per a un màxim de 6 persones. La distribució dels llits inclou 1 llit doble, 1 llit extragran i 2 lliteres.

Els hostes poden utilitzar una piscina privada. El bany privat inclou una banyera, una dutxa i un assecador de cabells. L’espai exterior inclou un pati, un balcó i una barbacoa. Per preparar els àpats, la cuina té un rentaplats, una placa de cuina i una cafetera.

Mostra més Mostra menys

Habitacions

Opcions d'habitació

Compara les habitacions disponibles i tria la que s’adapti millor a la teva estada.

Apartament 1 Habitació — 74 m²

  • 6 persones
  • 1 dormitori
  • 74 m²

Habitació 1 - 1 llit doble, 1 llit extragran i 2 lliteres

Destacats
  • Bany privat
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • TV de pantalla plana
  • Balcó
  • Vistes al jardí
  • Accessible amb ascensor
  • Fins a 6 persones
  • Superfície: 74 m²

Informació pràctica per a l’estada

Entrada

A partir de les 16:00

Sortida

Fins a les 11:00

Edat mínima per fer el registre d’entrada

25 anys

Animals de companyia

No s'admeten mascotes.

Infants i llits supletoris

L’edat mínima per registrar-se és de 25 anys. S’admeten infants de qualsevol edat.

Dipòsit per possibles danys

L’allotjament pot demanar un dipòsit per danys de CAD 459.

Informació important

No es permeten comiats de solter ni festes similars en aquest allotjament.

Aparcament

Idiomes que parla el personal
anglès francès

Guia dels voltants

Què hi ha a prop de «Initial - Valley - MSA»?

Llocs d’interès, espais naturals i parades de transport a prop de l’allotjament.

Alguns llocs propers

  • La cascada «Chutes Jean Larose» es troba a 1,4 km. Compta amb uns 25 minuts a peu.

  • La catedral «Basilique Sainte Anne de Beaupré» és a 4,4 km.

  • El remuntador «L'Étoile Fillante» és a 2,3 km, a uns 40 minuts a peu.

Llocs d’interès i serveis propers

Llocs d’interès

  • Basilique Sainte Anne de Beaupré catedral
    4,4 km
  • Cyclorama de Jérusalem lloc d’interès
    4,6 km
  • Église Saint-Joachim lloc de culte
    4,9 km
  • Maison Drouin museu
    6,7 km
  • Tour d'observation St-François mirador
    8,9 km
  • Église Saint-François lloc de culte
    9,8 km
  • Église de la Sainte-Famille de l'île d'Orléans lloc de culte
    10,6 km
  • Maison de nos Aïeux museu
    10,6 km
  • Église Saint-Jean-de-l'Île-d'Orléans lloc de culte
    15,8 km
  • Albert Gilles musée du cuivre museu
    15,8 km

Natura

  • Chutes Jean Larose cascada
    1,4 km
    aprox. 25 min a peu
  • Plateau sportif parc
    2,0 km
    aprox. 40 min a peu
  • Chute Sainte-Anne cascada
    2,7 km
  • Parc du Mont-Sainte-Anne espai protegit
    4,8 km
  • Réserve nationale de faune du Cap-Tourmente espai protegit
    9,3 km
  • Sept Chutes espai protegit
    10,0 km
  • Battures de la Traverse platja
    10,5 km
  • Refuge d’oiseaux migrateurs de Saint-Vallier espai protegit
    19,4 km

Remuntadors i telefèrics

  • L'Étoile Fillante remuntador
    2,3 km
    aprox. 40 min a peu
  • Panorama Express remuntador
    2,4 km
    aprox. 45 min a peu
  • L'Express du Sud remuntador
    2,5 km
  • La Tortue remuntador
    3,3 km

Aeroports

  • Aéroport international Jean-Lesage de Québec aeroport
    47,3 km
  • Aéroport de Charlevoix aeroport
    78,8 km

Instal·lacions de l’allotjament

Llista completa de serveis i instal·lacions disponibles a l’allotjament.

Piscines i benestar

  • Piscina coberta
  • Piscina coberta (tot l'any)
  • Piscina

Altres

  • Habitacions familiars
  • Aire condicionat
  • Calefacció
  • Ascensor
  • Habitacions per a no fumadors
  • Prohibit fumar a tot l'allotjament

Aparcament

  • Aparcament a l'allotjament

Serveis de recepció

  • Armariets

Menjar i begudes

  • Barbacoa

Zones comunes

  • Terrassa

Activitats

  • Esquí
  • Senderisme

Seguretat

  • Càmeres de seguretat a les zones comunes
  • Extintors

Transport

  • Punt de recàrrega per a vehicles elèctrics

Mesures de seguretat

  • Farmaciola disponible

Opinió

El que els hostes valoren aquí

Comentaris reals d’hostes que s’hi han allotjat.

Llegeix totes les opinions
10,0 / 10
Excepcional 1 opinions Booking.com
Comentaris fiables dels hostes Els enllaços independents a opinions ajuden els hostes a comparar experiències reals abans de reservar.
Comparteix la teva experiencia La teva opinió ajuda futurs viatgers a triar l’allotjament adequat amb més confiança.
Preguntes i respostes - Initial - Valley - MSA
Quines són les coordenades GPS de Initial - Valley - MSA?

Les coordenades GPS de Initial - Valley - MSA són 47.061663, -70.908274.

Quins són els horaris d’entrada i sortida a Initial - Valley - MSA?

L’entrada a Initial - Valley - MSA comença a les 16:00 i la sortida és fins a les 11:00.

Quins tipus d’habitació puc reservar a Initial - Valley - MSA?

Les opcions d’habitació a Initial - Valley - MSA inclouen: Apartament 1 Habitació.

Com puc contactar amb Initial - Valley - MSA?

Després de reservar a Initial - Valley - MSA, es comparteixen les dades de contacte de l’amfitrió perquè puguis contactar directament amb l’allotjament.

A quina distància es troba «Cyclorama de Jérusalem»?

Fins a «Cyclorama de Jérusalem» hi ha 4,6 km.

Descobreix Beaupré

Troba més allotjaments a Beaupré

Descobreix els allotjaments a Beaupré per tipus d’establiment.

Mostra tots els allotjaments a Beaupré